VYBRAT REGION
Zavřít mapu

JOSEF PINTÉR

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

OBRAZEM: Vítání občánků v Havířově

V obřadní síni na Zámku v Havířově se konalo v neděli 26. března vítání občánků, jediné v tomto měsíci.

OBRAZEM: Jarní jarmark byl velkým lákadlem

Obrovskému zájmu se těšil nedělní jarmak s jarní tematikou v prostorách Hotelu a restaurace Rudolf v Havířově.

OBRAZEM: Missis senior je z Českého Těšína

/FOTOGALERIE/ Ve středisku Helios Domova seniorů v Havířově se tento týden konal 8. ročník Missis senior. Letos byl tématicky zaměřen na televizní seriál z roku 1978 Nemocnice na kraji města.

Jídelna by měla být dostupná pro všechny děti

Havířov – Podle údajů Armády spásy uvedených v listopadu 2016 při Národní potravinové sbírce, více než 15 procent obyvatel České republiky je ohroženo chudobou nebo sociálním vyloučením a potřebuje pomoc.

Výstava Antonína Kroči a hukvaldských umělců

Pravá vernisážová atmosféra ovládla minulé úterý výstavní síň Viléma Wünsche v Kulturním domě Leoše Janáčka v Havířově.

OBRAZEM: Semifinále pěvecké soutěže Talent 2017

/FOTOGALERIE, SEZNAM POSTUPUJÍCÍCH/ V Kulturním domě Radost v Havířově se v pátek 10. března konalo semifinále mezinárodní soutěže amatérských zpěváků populární hudby Talent 2017. 

OBRAZEM: Havířov zápas s Litoměřicemi nezvládl

/FOTOGALERIE/ Poslední hokejové utkání jak Play- out, tak i celkové sezóny přineslo pro havířovské fanoušky zklamání. Domácí nehráli dobře a hosté z Litoměřic slavili úspěch.

Talent 2017 odstartoval. Soutěž amatérských zpěváků má za sebou první kolo

/FOTOGALERIE, SEZNAM POSTUPUJÍCÍCH/ V Kulturním domě Radost v Havířově se v pátek 3. března konalo první výběrové kolo soutěže amatérských zpěváků populární hudby Talent 2017.

OBRAZEM: Vítání občánků v Havířově

Poslední únorové vítání občánků v obřadní síni na Zámku v Havířově se konalo v neděli 26. února. Mezi zapsanými do pamětní knihy města byli také Tadeáš Martínek, Albert Bubík, Tomáš Takáč, Julie Ševců, Adéla Bechníková a Daniel Bláha.

OBRAZEM: Senioři se na plese dobře bavili

V Domově seniorů Havířov, středisko Luna se v pátek odpoledne konal Tradiční ples. Letošní byl již 22. ročníkem. Stejně, jako v uplynulých letech se i tentokrát těšil velkému zájmu.

OBRAZEM: Předporodní workshop je silným magnetem

Velkému zájmu se těšil první letošní předporodní workshop pro rodičky v Nemocnici s poliklinikou v Havířově.

OBRAZEM: Letošní Babský bál byl jubilejní

Skvělou zábavu nabídl ze soboty na neděli jubilejní 90. ročník nejstaršího plesu na území dnešního Havířova.

Výstava polských a českých plakátů

Havířov – Různobarevné, tematicky pestré, poučné, profesionálně zpracované. Tak vypadají plakáty, je jich kolem šedesáti, které zdobí od prvního únorového pátku výstavní síň Viléma Wünscheho v Kulturním domě Leoše Janáčka.

OBRAZEM: Dar pro děti hospitalizované v nemocnici

Malá darovací slavnost se konala v pátek na dětském oddělení havířovské nemocnice. Ředitel Gymnázia Komenského Petr Šimek za účasti pastora evangelické farnosti v Havířově-Bludovicích Vladislava Volného předali nemocnici finanční dar ve výši 14 200 Kč určený pro potřeby dětského oddělení.

OBRAZEM: Novoroční koncert nadchl publikum

Úžasná atmosféra ovládla v sobotu večer velký sál Kulturního domu Leoše Janáčka. Novoroční koncert města Havířova, který se původně měl konat 10. ledna, ale pro onemocnění zpěvačky Evy Urbanové musel být přeložen, poskytl nádherný kulturní zážitek.

OBRAZEM: Švédsko vítězem Mezigenerační olympiády

Domov seniorů, středisko Helios v Havířově a hokejový klub AZ Havířov ve čtvrtek odpoledne uspořádaly IV. ročník Mezigenerační olympiády.

OBRAZEM: Vítání občánků v Havířově

První letošní vítání občánků v neděli 15. ledna v obřadní síni na Zámku v Havířově bylo poznamenáno malou účastí. Zájem tentokrát projevilo pouze sedm rodin.

Pozor! Koncert Evy Urbanové se kvůli nemoci odkládá

Z důvodu onemocnění sólistky Novoročního koncertu města Havířova Evy Urbanové byl připravovaný koncert na úterý 10. ledna zrušen.  

AKTUALIZOVÁNO

Prvním miminkem roku 2017 je René z Havířova

Jedním z prvních miminek roku 2017 v České republice, ne-li vůbec prvním, je René z Havířova. 

Ocenění mladých tenistů, nejlepší je Myslivec

Stalo se již pěknou tradicí, že Okresní tenisový svaz Karviná v závěru roku ocení nejúspěšnější mladé hráče. Tak tomu bylo i letos. V prostorách Hotelu Zámek v Havířově předal prezident okresního svazu (OTS) Josef Vlk dívkám a chlapcům v osmi kategoriích finanční odměnu ve výši 500 korun, diplom a drobné věcné dary.

OBRAZEM: Vítání občánků v Havířově

Velkému zájmu rodičů se těší vítání občánků v obřadní síni na Zámku v Havířově. Organizuje ho Magistrát města spolu s Komisí pro občanské záležitosti.

Pětadvacetiny havířovských mažoretek KALA

Pětadvacáté jubileum letos slaví mažoretky KALA. K významné události připravily v Galerii kina Centrum výstavu použitých dresů a získaných trofejí za uplynulé období.  

Půlnoční bohoslužba pod širým nebem

Stalo se již hezkou havířovskou tradicí, že místní křesťanské církve na Štědrý den od 22 hodin pořádají na náměstí Republiky netradiční bohoslužbu pod širým nebem. I letošní se těšila velkému zájmu.

OBRAZEM: Vánoční oběd Armády spásy v Havířově

Ke svátečnímu stolu v Azylovém domě a noclehárně pro muže Armády spásy v Havířově zasedli na Štědrý den k svátečnímu obědu lidé, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, a hledají cestu k návratu do běžného života.

OBRAZEM: Česká šestnáctka podlehla Rusku

Ve středu 21. prosince se na havířovském zimním stadionu odehrálo přátelské mezinárodní utkání mladých hokejistů do 16 let mezi reprezentacemi Česka a Ruska. 

AKTUALIZOVÁNO

Vonička pokřtila nové cédéčko

/DOPLNĚNÁ FOTOGALERIE/ Ve velkém sále Kulturního domu Petra Bezruče poslední listopadovou sobotu slavil Folklorní soubor Vonička z Havířova své pětadvacáté narozeniny. A jak? Jak jinak, než tancem, hudbou, zpěvem a mluveným slovem. Samozřejmě všev krásných krojích.

OBRAZEM: Fandí celá rodina s AZ Havířov

Pro všechny své fanoušky připravil HC AZ Havířov spolu se svými partnery, speciální mikulášský hokej před utkáním s HC Dukla Jihlava.

OBRAZEM: AZ Havířov podlehl Benátkám v prodloužení

Havířov – V sobotním prvoligovém utkání 26. kola WSM ligy na havířovském ledě měl domácí AZ výraznou převahu nad celkem HC Benátky nad Jizerou. Vytěžil z ní, ale pouze dva góly, což na vítězství nestačilo.

OBRAZEM: Potravinová sbírka s rekordním výsledkem

V sobotu se konal 4. ročník Národní potravinové sbírky. Armáda spásy v Havířově se do této celorepublikové humanitární akce zapojuje od jejího vzniku. Místem, kde zájemci mohli přispět, bylo již tradičně obchodní centrum Globus.

Výstava s erotickou tematikou

Havířov – Karel Jaroslav Obrátil (1866 až 1945), Markýz Franz von Bayros (1866 až 1924) a Ti druzí je název výstavy, která je k vidění Ve výstavní síni Viléma Wünscheho KD Leoše Janáčka v Havířově.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies