TJ Nový Jičín – Baník Albrechtice 3:2 (1:2)

Albrechtičtí začali na půdě favorita odvážně a brzy se ujali vedení, když v 7. minutě dorazil Stachel střelu Goje – 0:1.

O chvíli později dokázali domácí vyrovnat, ale herně měli nadále navrch hosté. Domácí se snažili spíš nakopávat míče, kdežto Albrechtičtí se lépe pohybovali i kombinovali.

Odměnou jim byla druhá branka, kterou vstřelil tři minuty před odchodem do kabin po standardní situaci Čubok.

Úvod druhé části patřil domácím. Ti se dočkali podruhé vyrovnání po chybné rozehrávce Orlického v 53. minutě.

Po hodině hry musel vystřídat zraněný gólman Šmejkal, takže se v závěru muselo nastavovat. V poslední minutě nastavení pak opět zachybovala albrechtická obrana a Jakub Hanzelka vsítil vítězný gól Nového Jičína.

Ačkoli byli hosté po celý zápas fotbalovější, vraceli se domů s prázdnou. „Ještě na začátku nastavení jsem nebyl spokojen ani s remízou a nakonec nemáme ani bod. Asi jsem byl neskromný, ale s ohledem na hru jsme si prohrát nezasloužili. Do kolen nás tentokrát poslaly pouze individuální chyby,“ viděl příčinu neúspěchu albrechtický kouč Bronislav Šimša.

Branky: 13. Dědík, 53. Polónyi, 90(+4). J. Hanzelka – 7. Stachel, 42. Čubok. Rozhodčí: Kryštof, žluté karty: 2:1, diváci: 130.

Albrechtice: Šmejkal (60. Chlebek) – Orlický, Neuman, Hovůrka (70. Smékal), Dorozlo – Čoček, Novách, Stachel (Hánl), Čubok, Wojtyna – Goj. Trenér: Bronislav Šimša.

Další zápas hrají Albrechtice v neděli s Krnovem.