MFK OKD KARVINÁ
Moravskoslezská liga starších dorostenců: Fotbal Frýdek-Místek – MFK OKD Karviná 1:2
Branky: Mleziva, Timp
Moravskoslezská liga mladších dorostenců: Fotbal Frýdek-Místek – MFK OKD Karviná 1:2
Branky: Gizara, Hanzel
Krajský přebor starších dorostenců: Fotbal Třinec – MFK OKD Karviná B 0:2
Branky: Nowak 2
Krajský přebor mladších dorostenců: Fotbal Třinec – MFK OKD Karviná B 0:1
Branka: Uher
Moravskoslezská liga starších žáků: FC Hlučín – MFK OKD Karviná 2:1
Branka: Moskal
Moravskoslezská liga starších žáků: MFK OKD Karviná – Zbrojovka Brno 0:1
Moravskoslezská liga mladších žáků: FC Hlučín – MFK OKD Karviná 4:2
Branky: Lingr, Chloň
Moravskoslezská liga mladších žáků: MFK OKD Karviná – Zbrojovka Brno 0:4
Krajský přebor starších žáků: MFK OKD Karviná B – FC Ostrava-Jih 1:0
Branka: Červený
Krajský přebor mladších žáků: MFK OKD Karviná B – FC Ostrava-Jih 1:1
Branka: Swaczyna
MFK HAVÍŘOV
Moravskoslezská divize starších dorostenců: SK Hranice – MFK Havířov 1:1
Branka: Beránek
Moravskoslezská divize mladších dorostenců: SK Hranice – MFK Havířov 2:1
Branka: Godyň
Krajský přebor starších dorostenců: MFK Havířov B – MSA Dolní Benešov 2:5
Branky: Strakoš, Stuchlík
Krajský přebor mladších dorostenců: MFK Havířov B – MSA Dolní Benešov 0:2
Moravskoslezská divize starších žáků: MFK Havířov – SFC Opava B 4:1
Branky: Jurčík, Kaduch, Osvěčík, Malý
Moravskoslezská divize mladších žáků: MFK Havířov – SFC Opava B 2:3
Branky: Žwak, Poncza
Krajský přebor starších žáků: MFK Havířov B – FC Kopřivnice 2:3
Branky: Smolík, Palowski
Krajský přebor mladších žáků: MFK Havířov B – FC Kopřivnice 2:5
Branky: Běčák, Žwak
SLAVIA ORLOVÁ
Krajský přebor starších dorostenců: Slavia Orlová – TJ Vítkov 1:7
Branka: Chmura
Krajský přebor mladších dorostenců: Slavia Orlová – TJ Vítkov 4:1
Branky: Kubiš 2, Jandura, Hampl
FK BOHUMÍN
Krajská soutěž dorostenců: FK Bohumín – Spartak Jablunkov 1:3
Branka: Láres
ČSAD HAVÍŘOV
Krajská soutěž dorostenců: TJ Řepiště – ČSAD Havířov 4:1
Branka: Linhart
TJ PETŘVALD
Krajská soutěž dorostenců: TJ Petřvald na Moravě – TJ Petřvald 0:0
LOKOMOTIVA PETROVICE
Krajský přebor starších dorostenců: Lokomotiva Petrovice – FC Bílovec 2:6
Branky: Jurygáček, Kříž
Krajský přebor mladších dorostenců: Lokomotiva Petrovice – FC Bílovec 1:11
Branka: Toráč
BANÍK ALBRECHTICE
Krajská soutěž dorostenců: FK Staříč – Baník Albrechtice 0:1
Branka: Korzeniowski
DEPOS HORNÍ SUCHÁ
Krajská soutěž dorostenců: Depos Horní Suchá – Inter Petrovice 3:3
Branky: Orlický, Kubját, Garlík - Martykán 3