FK Bohumín – SK Čeladná 2:0 (1:0)

V první půli dvakrát zvonily tyče. Pokaždé na jiné straně.Domácí měli mírnou převahu, ze které vytěžili úvodní gól. Nebyl to nikdo jiný než někdejší druholigový borec Hlučína Martin Hanus, který svými góly zařizuje Bohumínu důležité bodíky.

Hanus si naskočil na nadýchaný centr Sochy z pravé strany a usměrnil míč hlavou za záda hostujícího gólmana – 1:0.Pak přišly na řadu ještě další slibné šance, kterým scházel větší klid v koncovce.

Čeladná zahrozila povedenou ránou Knybela, ovšem gólman Šajer se vyznamenal a míč za svá záda nepustil.

Druhý poločas nabídl spíše bojovnější fotbal, hosté se snažili tlačit více dopředu a domácí se soustředili na defenzivu a rychlé brejky.

Čeladná zahrávala nespočet standardek, ale gól nedala a v závěru ji perfektně provedeným trestným kopem dorazil opět Hanus - 2:0.

„Začátek soutěže jsme zachytili, a tak se snad již nebude opakovat loňské sezona,“ přál si po utkání sekretář domácího klubu Miroslav Křan.

Branky: Hanus 2

Bohumín: Šajer – Bystroň, Kornak, Košťál, Tvrdý – Socha, Kempný, Fluxa (Mooc), Ciesarik (Kubinski) – Gábor (Poštulka), Hanus.