První poločas moc nenasvědčoval tomu, že se domácí chtějí poprat o tři body. „Byli jsme malátní, unavení. Asi na hráče, zejména na ty starší, dopadly účinky babího léta. Pohoda, klídeček," nebyl spokojen s průběhem první půle dětmarovický trenér Martin Špička.

Nebylo divu, že více ze hry měli krnovští hosté. Působili živějším dojmem, nastřelili tyčku a zaslouženě se ujali vedení. Hru Dětmarovic oživil až střídající Christu, který po změně stran obstaral obrat. Klíčový okamžik se odehrál za stavu 1:1, kdy brankář Gradek perfektním zákrokem podržel svůj tým při tutovce hostů.

„Udrželi jsme se v kontaktu s čelem tabulky, ale teď se rozhodne. Hrajeme s Kravařemi a Frýdlantem," připomněl blížící se šlágry soutěže trenér Špička.

SK Dětmarovice – FK Krnov 3:1 (0:1)

Branky: 62. a 78. Christu, 90. Maleňák – 26. Ondra. Rozhodčí: Čecháček. ŽK: 1:0. Diváci: 150.

Dětmarovice: Gradek – Schimke, Szkuta, Hrdlička, Holý – Matušík (65. Berešík), Maleňák, Šrámek – Lukan (46. Christu), Šuster (53. Beilner), Derík (60. Ligocký). Trenér: Martin Špička.

Další zápas hrají Dětmarovice v neděli v Kravařích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.