Karvinská rezerva cestovala do Dolního Benešova s minimem hráčů. V prvním poločase to byla jedna velká nuda, karvinský brankář Dočekal musel řešit pouze jednu vážnou akci domácích, na druhé straně nedotáhl velmi nadějnou šanci do úspěšného konce Siekiera.

Vše podstatné se událo ve druhém poločase, kdy domácí dostali možnost zahrávat hned dva pokutové kopy. „Druhá penalta byla hodně přísná, spíš nebyla. Nejprve byl faul na našeho brankáře a potom se Kalous srazil s jedním z domácích hráčů ve vzduchu," popisoval karvinský trenér Marek Bielan.

„Před kluky ale smekám, mákli si. Cením si i toho, že ani za tříbrankového manka to nezabalili a makali dál," hodnotil dále utkání.

Karviná B tak opětovně balancuje nad pádem do krajského přeboru. Sice se spekuluje, že karvinská rezerva bude po sezoně zrušena, ale coby sestupující tým bude po sezoně figurovat i nadále, což zase ovlivní počet sestupujících celků z přeboru.

MSA Dolní Benešov – MFK OKD Karviná B 4:2 (0:0)

Branky: 54. z pen. Spruch, 59. Klinger, 61. Husovský, 68. z pen. Moc – 56. Uher, 71. V. Koutný. Rozhodčí: Kaloč. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

Karviná B: Dočekal – Leibl, Mikula, V. Koutný, Berešík – Procházka, Siekiera, D. Koutný, Kalous – Ryšavý, Uher. Trenéři: L. Vlk a R. Bielan.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.