Chabý výkon Benešova na Bohumín nestačil

Bohumín – Fotbalisté Bohumína si v krajském přeboru vyšlápli na suveréna soutěže z Dolního Benešova.

11.6.2013

Bohumínští hráči si vyšlápli na silného soupeře.Foto: Dalibor Sosna

Vše podstatní se seběhlo až po změně stran. Do té doby se na hřišti nic moc nedělo. K jediné větší příležitosti se dostal po standardní situaci už ve druhé minutě stoper Šiška, ale branku hostů netrefil.

Naopak velké věci se děly po obrátce. Po sedmi minutách druhé půle totiž domácí skvěle zužitkovali chybu stoperů Benešova a Seget mohl otevřít skóre - 1:0. Za dalších sedm minut se vše opakovalo. Hosté si opět ve středu obrany neudělali pořádek a Sittek s Ciesarikem tak mohli posunout domácí do dvoubrankového vedení.

Jak už to ale bývá v této sezoně u Bohumína zvykem, opět si jeho fotbalisté zkomplikovali závěr. Deset minut před koncem dali Husovskému možnost zahrávat s dobré pozice přímý kop a ten toho náležitě využil. Za okamžik mohl dokonce srovnat Vitásek, ale jeho střelu z brankové čáry vykopl bek Patrik Poštulka.

FK Bohumín – MSA Dolní Benešov 2:1 (0:0)

Branky: 52. Seget, 59. Ciesarik – 80. Husovský. Rozhodčí: Tomšík. ŽK: 1:4. ČK: 62. Spruch (D. B.). Diváci: 250.

Bohumín: Goj – Gábor, Šiška, Košťál, Poštulka – Sittek, Socha, Kubinski, Seget – Jatagandzidis – Ciesarik (76. Opic). Trenér: Marek Poštulka.

Další zápas hraje Bohumín v sobotu v Dětmarovicích.

David Hekele

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

Autor: Redakce

11.6.2013 VSTUP DO DISKUSE

Také letos se Zámek Fryštát připojí k akci Hradozámecká noc a nabídne v sobotu 26. srpna zájemcům noční prohlídky. Snímky jsou z roku 2016.
4

Zámek se lidem ukáže v nočních světlech a barvách

Soud mladíkovi vyměřil dvanáct let žaláře.
9

Tragédii odstartovala hádka o dvě stě korun za sexuální služby

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Lidé budou přes víkend bez teplé vody

Následující víkend budou obyvatelé části Orlové a Bohumína bez teplé vody.

Bohumín bude hlídat více kamer

Kdokoli přijede do Bohumína, bude pod dohledem průmyslových kamer. Od září budou sledovat hned tři silniční vjezdy, a sice v Záblatí, ve Skřečoni a také u nájezdu k dálničnímu přivaděči v Šunychelské ulici. Město tak v rámci zvýšení bezpečnosti rozšiřuje kamerový systém. Zaplatí za to necelý 400 tisíc korun.

Hledá se ztracená Etiopanka

Karviná – Po ztracené cizince pátrají od neděle místní policisté. Zmizení ženy z Etiopie nahlásila rodina z Kuvajtu, která je v Karviné na dovolené.