ČSAD: na úvod vydřené body

Havířov – Fotbalisté ČSAD Havířov hned na startu jarní části I.A třídy oživili své naděje na záchranu. Nastoupili oproti podzimu se třemi novými tvářemi v sestavě a změny pomohly.

30.3.2014

ČSAD oživilo své naděje na udržení v I.A třídě.Foto: Michal Polák

Hosté začali aktivněji a byli častěji na míči. „Klukům nejspíš nervozita ze zahajovacího utkání svazovala nohy," tipnul si trenér ČSAD Radomír Zábranský.

V 9. minutě však domácí Kaleta zahrával přímý kop z dobrých třiceti metrů a hostující obránce míč hlavou tečoval do vlastní sítě – 1:0.

To byl také jediný gól utkání, i když šancí na skórování bylo na obou stranách poměrně dost. Havířovany podržel gólman Burgert, který v první půli vytáhl z šibenice přímý kop a v úplném závěruu zápasu pak tváří v tvář vychytal i Mokroše.

Domácí hrozili z brejků, žádný ale nedotáhli. „Uf, máme to za sebou," oddechl si po zápase trenér ČSAD Radomír Zábranský. „Soupeř byl velice nepříjemný, silný. Taková výhra nás těší dvojnásob. Kluci na hřišti plnili vše, co jsme si řekli a rozhodlo srdíčko. Opět jsme po dlouhé době ochutnali v soutěži vítězství a doufám, že to mančaft nastartuje," přál si Zábranský.

ČSAD Havířov – Sokol Sedliště 1:0 (1:0)

Branka: 9. vlastní. Rozhodčí: Šafařík. ŽK: 3:1. Diváci: 80.

Havířov: Burgert – Šlachta, Kulhánek, Kaleta, Hánl – Pastrňák (80. Rozsíval), Čopák, Klus, Ftáček (75. Sobek) – Kociolek (80. Vala), Laurenčík. Trenér: Radomír Zábranský.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

30.3.2014

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Deník - Naši prvňáci

Ve středu představíme školáky ZŠ Petřvald a Gen. Svobody v Havířově

Petrovice přišly chvíli před koncem o výhru

Petrovice /FOTO/ – Okresní derby v divizi mezi petrovickou Lokomotivou a bohumínským nováčkem vítěze nepoznalo. Bospor srovnal pět minut před koncem a domácí přišli o důležitou výhru.

GrandPark po nákaze svrabem odvolává zákaz návštěv

Příbuzní a blízcí obyvatel havířovského soukromého domova seniorů GrandPark už za nimi mohou na návštěvu.

Zasloužená dělba ve šlágru kola

Havířov /FOTO/ – Divizní fotbalisté Havířova se v taháku 11. kola rozešli smírně s Kozlovicemi. Žádný ze soupeřů si tak nepomohl.

ON-LINE s Tomášem Hanzelem, primátorem Karviné a kandidátem ČSSD na poslance PČR

Primátor Karviné a kandidát ČSSD na poslance Parlamentu ČR Tomáš Hanzel bude už zítra - v úterý 17. října od 10 hodin - odpovídat jako host on-line rozhovoru Deníku na dotazy čtenářů.