PETROVICE - Nedůstojně se rozloučili s fotbalovým ročníkem 2006/07 fotbalisté Petrovic.

19.6.2007

Petrovice znovu prohrály.Foto: DENÍK/Tomáš Januszek

Fatra Napajedla – Lokomotiva Petrovice 6:1 (1:0)

Z Napajedel si odvezli rovnou půltucet gólů. Čestný úspěch hostí zaznamenal zkušený Artur Wojnarovský, jehož brankou se hosté loučili s divizní soutěží. O výsledku rozhodlo 17 minut druhého poločasu, v nichž Lokomotiva inkasovala čtyřikrát. První půle konečnému debaklu moc nenasvědčovala. Domácí Fatra sice hostům zatápěla, ale nakonec překonal výborného Poláška pouze J. Samsonek. Střely Zatloukala a F. Samsonka totiž skončily vedle a F. Dvořáčka petrovický brankář bravurně vychytal. Za Petrovice odpověděl Kumpán, jehož táhlá střela minula břevno. Nástup do druhé půle měli Petrovičtí jako ve špatném snu.

Po chybě Madariho vsítil v 50. minutě druhý gól M. Dvořáček, neuběhla ani minuta a centr Haše dopravil do Poláškovy sítě potřetí J. Samsonek. V 55.Ilustrační foto minutě pak Polášek chytil, ani neví jak, hlavičku Melichárka ze dvou metrů. Šokovaní hosté se probudili po hodině hry. Brzóska, který nastoupil s nakopnutým kotníkem, se dostal až do vápna, ale tam jeho snaha skončila na brankáři Krajčovi. Takže si slovo vzali zase hráči Napajedel. M. Dvořáček v 63. minutě upravil na 4:0, neuběhlo ani šedesát sekund a střídající Sklenář zvýšil na pětibrankový rozdíl. Netečnost obránců hostí byla znatelná. „Zase jsme soupeři svými hrubkami v obraně umožnili laciné góly. Buď jsme špatně rozehráli, nebo hráči včas nepřistupovali k soupeři, který tak dostal prostor i čas na střelbu,“ definoval hlavní problém Petrovic Bruno Kencki, sekretář klubu.

V 68. minutě završil střeleckou smršť domácích Melichárek. Pak se hosté oklepali. Janovského střelu zneškodnil Krajča, ale na pohotovou dorážku Wojnarovského už nestačil – 6:1. Krajča posléze ještě vytáhl Kumpánovu jedovatou ránu na roh a stejně si počínal v poslední minutě při šanci Bělunka. Petrovice tedy v závěru ožily, ale nejspíš to bylo způsobeno dostatečným náskokem Napajedel, které už neměly důvod hnát se dopředu.

Branky: 19. a 51. J. Samsonek, 50. a 63. M. Dvořáček, 64. Sklenář, 68. Melichárek – 81. Wojnarovský. Rozhodčí: Beneš, žluté karty: 0:1, diváci: 100. Petrovice: Polášek – M. Bielan, Madari, Wojnarovský, Sehnal – Janovský, Vančo, Brzóska, Bělunek – Minárik, Kumpán. Trenér: Marek Bielan.

19.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Modrou kovovou konstrukci položenou před havířovským vlakovým nádražím někteří lidé považují za stojan na kola.
5

Záhada vyřešena: Konstrukce před nádražím je skutečně stojan na kola

Užili si dovolenou i festivaly. Teď už krajští lídři vyhlížejí volby

Havířovští senioři se hlásili na dotovanou rekreaci

Havířov Na tři turnusy vyšle letos na podzim havířovská radnice seniory do Jeseníků.

Havířovský fotbalista je podezřelý ze zabití psa

Partnerský spor havířovského fotbalisty s přítelkyní vyvrcholil vyhozením čivavy z okna. Pes na místě zemřel.