MFK Karviná – Elserémo Brumov 4:0 (1:0)
Připsali si druhou výhru v řadě, druhou nad týmem ze spodku tabulky, což je důležité dvojnásob, a vzadu udrželi druhou nulu po sobě. Podruhé v základní sestavě nastoupil hrající kouč Petr Mašlej v obraně, kapitánskou pásku podruhé navlékl Zdeněk Holý. Trenér Dušan Kohut na karvinské lavičce coby pravá ruka Petra Mašleje zažil vítěznou premiéru. Brumov zpočátku nepůsobil vůbec zakřiknutě. Dokonce měl větší šance. V úvodní minutě mířil ale Smolka jen do gólmana Pacanovského. Na druhé straně byl blízko ke gólu Mašlej, ale brumovský Řehák měl rovněž slibnou gólovku. Poté, co byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Vávra, očekávaly se všeobecně problémy.

Jenže hosté v přesilovce inkasovali. Nejistý gólman Kolmokov se podílel na první a třetí trefě Karviné. V 34. minutě propustil Juroszkův centr, který si našel Holý a hlavou nezadržitelně zavěsil – 1:0. Juroszek pak v 45. minutě po samostatné akci výsledek nepojistil. Po změně stran to vůbec nevypadalo na to, že domácí hrají oslabeni o jednoho hráče. V 56. navíc vnikl do vápna aktivní Holý, Kozubík jej fauloval, viděl také druhou žlutou a poměr sil se srovnal. Šuster s jistotou proměnil nařízenou penaltu a domácí byli na koni.

Hráli pořád aktivně a už v 62. minutě přidal po další chybě brankáře třetí gól Sourada. Juroszek posléze stihl spálit další tutovku, než se trefil také. Bezradní hosté se vzpamatovali až za stavu 3:0. Lysáčkovu povedenou hlavičku ale Pacanovský zneškodnil. Pak provedl na druhé straně domácí Sourada brumovskému Homérovi zasekávačku, jenže na gólmana už nevyzrál. V 73. minutě po přiťuknutí Kachlíka nezměnil skóre ani Řehák, a tím šance hostů skončily. Naopak, Karviná skóre ještě navýšila. Minutu po svém příchodu na hřiště předložil střídající Lukan gólovku Juroszkovi a ten protrhl střeleckou smůlu – 4:0.

Branky: 34. Holý, 57. z pen. Šuster, 62. Sourada, 79. Juroszek. Rozhodčí: Dorušák, žluté karty: 2:3, červené karty: 30. Vávra – 57. Kozubík, diváci: 200. Karviná: Pacanovský – Reichl, Gill, Mašlej, Bystroň – Sourada (78. Lukan), Knötig (82. Minařík), Vávra, Holý – Juroszek, Šuster (68. Urban). Trenéři: Mašlej a Kohut.