Premium stále bez ztráty bodu

HAVÍŘOV - Po šesti kolech Celostátní ligy futsalu – sálového fotbalu zůstávají hráči Premia Havířov bez ztráty bodu. Po hladkém vítězství nad Novým Borem zdolali vdramatickém utkání, které bylo reprízou loňského finále, Chemcomex Praha 3:2.

14.11.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jiří Tomaškovič

PREMIUM HAVÍŘOV – FK ADRIA NOVÝ BOR 9:1 (7:0)

Utkání bylo od samého počátku jednoznačnou záležitostí mistra. Už v prvním poločase nasázeli Havířované hostům sedm branek a o osudu utkání tak bylo rozhodnuto. Ve druhém poločase domácí polevili a šetřili síly na další zápas. Nekoncentrovanosti Premia využili hosté kčestnému úspěchu, což domácí vyburcovalo kopětovnému zvýšení aktivity a výsledkem byly další dvě branky vsíti hostů.

Branky: Wdówka 3 (.), Cieslar 2 (12. a 39.), Vlček (6.), Galuška (11.), Miczka (19.), Kilnar (36.) – Kloubek (34.)

PREMIUM HAVÍŘOV – CHEMCOMEX PRAHA 3:2 (2:1)

Vrepríze loňského finále měli domácí skvělý vstup do utkání, když už v5. minutě vedli po brankách Galušky a Kilnara 2:0. Hosty vrátil do zápasu ve 13. minutě Uhlíř, který dostal příliš prostoru před brankou Premia – 2:1. O tři minuty později mohl zvýšit Galuška opět na dvoubrankový rozdíl, ale brankář Vozár jeho střelu vyrazil na roh.

Hned vprvní minutě druhého poločasu měl zvýšní náskoku na noze Miczka, ale i jeho brankář Vozár vychytal. Spostupem času převzali taktovku do ruky hosté. Tlak Pražanů sílil ve 28. minutě byli blízko vyrovnání, ale na teč Štorce stačil brankář Hekera zareagovat. Ve 32. minutě domácí brankář chytil i tvrdou střelu zpřímého kopu. Vzápětí se na druhé straně objevil včisté brankové příležitosti Cieslar, ale tomu se nepodařilo přehodit vybíhajícího brankáře. Za další čtyři minuty se už skóre měnilo. Miczka se dostal až před brankáře Vozára, jeho střelu gólman vyrazil, ale na dorážku Vlčka už neměl nárok – 3:1. Hosté se nevzdávali. Ve 39. minutě měli dvě velké brankové příležitosti, ale Hekera výbornými zákroky Premium podržel. Pražané se dočkali zkorigování výsledku až deset vteřin před koncem utkání, když nevydařená střela Uhlíře nečekaně proklouzla až do branky Premia.

Branky: Galuška (4.), Kilnar (5.), Vlček (36.) – Uhlíř 2 (13. a 40.)

14.11.2007 VSTUP DO DISKUSE

Bohumínští (v nových žlutých dresech) remizovali s Dolním Benešovem.
10

Bohumín nové dresy vítězstvím nepokřtil

AN 124 Ruslan nad Havířovem.
9

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

U Slavie budou závodit drony

Na atletickém stadionu v centru Havířova budou v sobotu soutěžit piloti dronů.

Poznáváte ženu, která kradla?

Okolo osmi tisíc korun ukradla v jednom z obchodů v karvinském OD Prior dosud neznámá žena, po které nyní pátrá policie. Ženu zachytily tamní kamery.

OBRAZEM: Derby vyhrály opět Věřňovice

Dolní Lutyně - V neděli se v I.B třídě hrálo obecní derby mezi domácími Věřňovicemi a hostujícím Sokolem Dolní Lutyně.