Lokomotiva Petrovice – Elseremo Brumov 2:3 (2:1)

Trenéru Čestmíru Kročilovi scházel vykartovaný Gill, opora týmu a jeho absence se projevila. Lokomotiva znovu doplatila na pohrdání vyloženými šancemi, když jen Hanusek zahodil čtyři. „Takové tutovky se musí proměňovat," zlobil se sekretář klubu Bruno Kencki.

Hanusek se sice trefil, ale Brumov po změně stran otočil, když třetí gól byl velmi zajímavý. Dekleva házel během celého zápasu autová vhazování stejně daleko, jako jiní hráči dokopnou a v 67. minutě dohodil až do malého vápna na hlavu Sucháčka. „Takové góly můžeme dostat snad jen my. Po průběhu první půle i začátku té druhé jsem nevěřil, že zápas můžeme ztratit, ale jak vidno – můžeme," konstatoval kysele Bruno Kencki.

Branky: 23. Hanusek, 35. Šuster – 32. Dekleva, 60. Ritter, 67. Sucháček. Rozhodčí: Čecháček, žluté karty: 0:2, diváci: 115.

Petrovice: Sabela – Kempný (81. Vlachovič), Bielan, Anastazovský, Reichl – Miko, Dittrich, Koper, Škuta – Hanusek, Šuster (65. Kumpán). Trenér: Čestmír Kročil.