Svěřenci trenéra Čestmíra Kročili se tak v sobotu loučili nejen s podzimem, ale minutou ticha také s dlouholetým brankářem Lokomotivy, členem výboru a funkcionářem klubu, panem Jiřím Hanuskem, jehož srdce tlouklo pro Petrovice, ale v úterý 13. listopadu se bohužel ve věku 65 let zastavilo.

Domácí chtěli uctít Hanuskovu památku třemi body a to se jim povedlo. V první půli, kdy hrál Lískovec pasivně, si vypracovali dvougólové vedení. Hosté začali teprve po změně stran pořádně hrát, ale brankář Szarowski jim skórovat nedovolil. Po jeho střetu s protihráčem se pak ale pískala penalta, kterou Šrámek využil. Víc už ale domácí Lískovci nedovolili a posunem v tabulce se stali nejlepším týmem Karvinska v divizi.

Lokomotiva Petrovice – Sokol Real Lískovec 2:1 (2:0)

Branky: 16. Koper, 24. Bernatík – 67. z pen. Šrámek. Rozhodčí: Mikula. ŽK: 2:3. Diváci: 100.

Petrovice: Szarowski – Kempný, Gill, Bernatík, Reichl – Kubiena, Dittrich, Škuta, Nowinski – Urban (86. Kumpán), Koper (89. Hojdysz). Trenér: Čestmír Kročil.