Stonavským byla převaha k ničemu

Stonava - Fotbalisté Stonavy ztratili v I.A třídě po překvapivé domácí porážce s posledním kontakt s čelem tabulky.

8.4.2012

Stonava doma zkolabovala a postup se zdá být v nedohlednu.Foto: Libor Pristáš

SK Stonava – AFC Veřovice 1:2 (1:0)

Celý týden se svěřenci trenéra Miroslava Štěpánka připravovali na tým ze dna tabulky a říkali si, že jej hlavně nesmí podcenit. Ne ze všech hlav hráčů se však takovéto myšlenky podařilo vypudit. „Nějaké podcenění tam asi bylo. Veřovice však hrály velmi dobře. V týmu mají mladé kluky, vydrželi s námi běhat. Je to jeden z mála mančaftů, které jsme během utkání neutahali,“ ocenil i výkon soupeře stonavský Miroslav Štěpánek.

Domácí měli převahu, ale dlouho se jim nedařilo skórovat. Povedlo se to až v závěru první půle zkušenému Sochorovi.

Ve druhé půli se hosté osmělili a vypracovali si šance. Jednu proměnili. V 85. minutě spálil stoprocentní šanci stonavský Hančin, když ze dvou metrů nastřelil jen brankáře a Stonavští za to pykali. Veřovice podnikly v úplném závěru brejk a ze druhé střely na bránu vytěžily druhý gól…

Branky: 45. Sochora – 50. Satek, 90. Košelík. Rozhodčí: Podracký, žluté karty: 2:4, červená karta: 57. Beran (V.), diváci: 100.

Stonava: Mrozek – Giňa (84. Kurz), Štrba, Sochora, Hančin – Stračánek (63. Pliska), Martiník, Maleňák, Szczygiel (81. Stach) – Frait, Kisel. Trenér: Miroslav Štěpánek.

Další zápas hraje Stonava v neděli v Albrechticích.

Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

8.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

ZŠ a MŠ Aloise Jiráska Dolní Lutyně 1.A

Představujeme prvňáky ZŠ a MŠ A. Jiráska a ZŠ K. Světlé

Při nehodě ve Staré Vsi nad Ondřejnicí skončilo vozidlo ve stromě.
6

Dvě vážné nehody si vyžádaly celkem šest zraněných

Ze zloděje vína se vyklubal muž hledaný slovenskou policií

Na počátku bylo odcizení několika lahví vína, na konci dopadení mezinárodně hledaného. Bohumínským strážníkům se povedlo zadržet 46letého muže hledaného slovenskou policií.

Smog, prach a únava? Města kupují do škol čističky vzduchu

Stále více měst a obcí pořizuje do škol a mateřinek tzv. pračky vzduchu. Ty mají bojovat proti smogu i únavě. Názory na jejich účinnost se však mezi lékaři různí.

Bohumínské kino opět promítá

Po dvouměsíční pauze vynucené opravou projektoru, začne v pátek opět promítat bohumínské kino.

Prosklené autobusové zastávky zdobí siluety dravců

Zhruba osm set kusů siluet dravců v podobě samolepky, bude na 37 prosklených autobusových čekárnách v Bohumíně. Ochranné samolepky mají varovat ptáky před nárazem.