Už nejsou poslední

Stonava – Fotbalisté Stonavy zaznamenali v I.A třídě důležitou výhru nad stejně namočenou Starou Bělou a odpoutali se od posledního místa v tabulce.

21.10.2012

Stonava deklasovala Starou Bělou.Foto: Dalibor Sosna

Stonavští si nic nedělali z týden staré výrazné porážky v Petřvaldu na Moravě a Starou Bělou vyprovodili šesti góly. Dvakrát se trefil Bezdíček, nová posila Zoller se prosadil jednou, ale asi šest dalších šancí zahodil. „Do útoku byli hosté celkem dobří, ale obranu měli hodně špatnou," postřehl už po pár minutách vedoucí stonavského mužstva Martin Švagřík.

Stonava rozhodla o výhře už do poločasu. Šesti góly si zvedla sebevědomí do zbytku podzimu. „Potřebujeme ještě pár bodů, abychom do sestupové hry zamotali i další kluby," konstatoval trenér Stonavy Dušan Kohut.

SK Stonava – Sokol Stará Bělá 6:1 (4:0)

Branky: 8. a 43. Bezdíček, 33. Kisel, 35. Zoller, 52. Černoch, 89. Baláž – 81. Stařičný. Rozhodčí: Šafrán. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

Stonava: Tvardík – Štrba, Sochora (75. Bystroň), Geršl, Hančin – Bezdíček (55. Piskorz), Kisel, Vlček, Vilém – Černoch (68. Baláž), Zoller. Trenér: Dušan Kohut.

Další zápas hraje Stonava v sobotu ve Starém Městě.

21.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

ON-LINE s Tomášem Hanzelem, primátorem Karviné a kandidátem ČSSD na poslance PČR

Ocenění za dlouholetou práci v sociální oblasti v Karviné.
13

Hlavní je člověka povzbudit, říkají dobrovolníci a sociální pracovníci

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Ve středu představíme školáky ZŠ Petřvald a Gen. Svobody v Havířově

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

Petrovice přišly chvíli před koncem o výhru

Petrovice /FOTO/ – Okresní derby v divizi mezi petrovickou Lokomotivou a bohumínským nováčkem vítěze nepoznalo. Bospor srovnal pět minut před koncem a domácí přišli o důležitou výhru.