Už nejsou poslední

Stonava – Fotbalisté Stonavy zaznamenali v I.A třídě důležitou výhru nad stejně namočenou Starou Bělou a odpoutali se od posledního místa v tabulce.

21.10.2012

Stonava deklasovala Starou Bělou.Foto: Dalibor Sosna

Stonavští si nic nedělali z týden staré výrazné porážky v Petřvaldu na Moravě a Starou Bělou vyprovodili šesti góly. Dvakrát se trefil Bezdíček, nová posila Zoller se prosadil jednou, ale asi šest dalších šancí zahodil. „Do útoku byli hosté celkem dobří, ale obranu měli hodně špatnou," postřehl už po pár minutách vedoucí stonavského mužstva Martin Švagřík.

Stonava rozhodla o výhře už do poločasu. Šesti góly si zvedla sebevědomí do zbytku podzimu. „Potřebujeme ještě pár bodů, abychom do sestupové hry zamotali i další kluby," konstatoval trenér Stonavy Dušan Kohut.

SK Stonava – Sokol Stará Bělá 6:1 (4:0)

Branky: 8. a 43. Bezdíček, 33. Kisel, 35. Zoller, 52. Černoch, 89. Baláž – 81. Stařičný. Rozhodčí: Šafrán. ŽK: 2:2. Diváci: 120.

Stonava: Tvardík – Štrba, Sochora (75. Bystroň), Geršl, Hančin – Bezdíček (55. Piskorz), Kisel, Vlček, Vilém – Černoch (68. Baláž), Zoller. Trenér: Dušan Kohut.

Další zápas hraje Stonava v sobotu ve Starém Městě.

21.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

Karvinští fotbalisté (v bílém) prohráli ve Zlíně.
21

Fotbalisté ševcům gól nedali

Výstava králíků a drobného zvířectva v Karviné.
10

Králík, který umí luštit i slepice snášející zelená vajíčka

Podjezd pod železniční tratí bude uzavřen. Na Šumbark po objížďce

Řidiče v Havířově čekají náročné dny. Kvůli rekonstrukci podjezdu pod železniční tratí v Havířově-Šumbarku bude od pondělí 21. do čtvrtka 31. srpna uzavřen podjezd pod železnicí v úseku od ulice Železničářů po Opletalovu.