VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky a tabulky krajských soutěží

REGION- V uplynulém víkendu bylo na programu další kolo krajských fotbalových soutěží. V případě krajského přeboru třetí kolo, u I.A a I.B třídy kolo druhé.

27.8.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník

Krajský přebor

Bohumín-Poruba 2:2 (1:1), Motloch, Kempný (penalta) - Svatonský, Voznica, ČK: Továrek (P.), 295 diváků.
Staré Město u Bruntálu-Oldřišov 4:4 (2:2), Parol, Zabloudil, Domiter, Píca - Utěšený, Šamárek, Hrtoš, Jadrný, 200 diváků.
Vratimov-Petrovice 0:0, 80 diváků.
Český Těšín-Bystřice nad Olší 0:0, 170 diváků.
Lískovec-Krnov 4:1 (2:0), Strakoš 2, Myšinský, Pařenica - Klement, ČK: Vodička (L.), 350 diváků.
Lichnov-Háj ve Slezsku 1:5 (0:5), Spurný - Trupl 2, Janíček, Nádvorník, Matěj, 155 diváků.
Frýdlant nad Ostravicí-Petřkovice 2:4 (2:2), Žáček, Ďursina - Ogon, Vítkovský, Urbančík, Štverka, ČK: Levčík (P.), 450 diváků.
Pustá Polom-B. Albrechtice 1:2 (1:1), Kozel - Goj, Dorozlo, 200 diváků.

1. Petřkovice 3 3 0 0 9:2 9
2. Bohumín 3 2 1 0 8:4 7
3. Bystřice n. O. 3 2 1 0 5:2 7
4. Háj ve Slezsku 3 2 0 1 13:5 6
5. VOKD Poruba 3 1 2 0 5:3 5
6. B. Albrechtice 3 1 2 0 6:5 5
7. Lískovec 3 1 1 1 7:5 4
8. Petrovice 3 1 1 1 5:3 4
9. Staré Město u Br. 3 1 1 1 7:12 4
10. Český Těšín 3 0 3 0 4:4 3
11. Frýdlant n. O. 3 1 0 2 6:8 3
12. Pustá Polom 3 1 0 2 3:5 3
13. Oldřišov 3 0 2 1 6:8 2
14. Vratimov 3 0 1 2 1:5 1
15. Krnov 3 0 1 2 4:9 1
16. Lichnov 3 0 0 3 2:11 0

 

SKUPINA A:
Jakubčovice-Slavia Opava 4:0 (2:0), branky: Škopek, Schreier, vlastní R. Čelůstka, Šot.
Hradec n. M.-Bolatice 2:2 (1:0), Homola, Kuděla - M. Ballarin, T. Jašek.
Radvanice-Hať 6:0, Jiřičný 2, Harwot, Třasák, Sklenička, Wojcik.
Suché Lazce-Mokré Lazce 0:4, podrobnosti nehlášeny.
Kobeřice-Slavoj Bruntál 4:1 (3:0), Hrazim 2, Čuněk, Hlavenka - Rupíček.
Slavkov-Štěpánkovice 3:3 (0:1), Cahel, Kubín, Kovalčík - Sebrala 2, Haider.
Krásné Pole-Velké Hoštice 0:1 (0:0), Pluschke.

1. Radvanice 2 2 0 0 8:0 6
2. Velké Hoštice 2 2 0 0 8:1 6
3. Jakubčovice 2 1 1 0 4:0 4
4. Bolatice 2 1 1 0 6:3 4
5. Hradec n. M. 2 1 1 0 4:2 4
6. Štěpánkovice 2 1 1 0 4:3 4
7. Mokré Lazce 2 1 0 1 4:2 3
Kobeřice 2 1 0 1 4:2 3
9. Krásné Pole 2 0 1 1 1:2 1
10. Slavkov 2 0 1 1 4:7 1
11. Bruntál 2 0 1 1 1:4 1
12. Sl. Opava 2 0 1 1 1:5 1
13. Hať 2 0 0 2 0:8 0
14. Suché Lazce 2 0 0 2 1:11 0

SKUPINA B:
FC Ostrava-Jih-Smilovice 2:3 (1:1), branky: vlastní, Libosfárský - Ganczarczyk, J. Topiarz, M. Topiarz.
Stará Bělá-Raškovice 2:1 (1:0), Knapek, Luč - Meca.
Příbor-Stonava 2:1 (1:0), Petr Klauda, Jiří Maluš - Petruňa.
St. Město u F-M-Dolní Lutyně 6:0 (3:0), Šafranko 2, Valas 2 (obě z pok. kopu), Slíva, Fára.
Libhošť-Čeladná 0:3 (0:1), Kunz 2, D. Pfleger
Vendryně-Nový Jičín 1:3 (0:1), Divina - Hrachovec, Polony, Bezděk.
Utkání Brušperk-Dětmarovice odloženo na 11. 9.

1. St. Město u F-M 2 2 0 0 8:1 6
2. Nový Jičín 2 2 0 0 5:1 6
3. Stará Bělá 2 2 0 0 4:2 6
4. Smilovice 2 2 0 0 6:4 6
5. Příbor 2 1 1 0 4:3 4
6. Čeladná 2 1 0 1 4:2 3
7. Libhošť 2 1 0 1 3:5 3
8. FC Ostrava-Jih 2 0 1 1 2:3 1
9. Raškovice 2 0 1 1 1:2 1
10. Dolní Lutyně 2 0 1 1 2:8 1
11. Dětmarovice 1 0 0 1 1:2 0
12. Stonava 2 0 0 2 3:5 0
13. Brušperk 1 0 0 1 0:2 0
14. Vendryně 2 0 0 2 3:6 0

 

SKUPINA A:
Krásné Loučky-Dolní Benešov B 4:0, branky: Neuwirt 3, Kozák.
Světlá Hora-Jakartovice 0:4 (0:1), Hanel 2, Palúch 2.
Dolní Moravice-Zlatníky 2:1 (2:0), Lumír Poháněl, Pastrňák - Přemysl Holuša.
Chuchelná-Břidličná 4:1 (2:0), Dominik 2 (jedna z pok. kopu), Rybenský, Heger - vlastní.
Komárov-Stěbořice 1:1 (1:0), Klement, Chlopčík.
Chlebičov-Chomýž 3:2 (2:0), Roman Novák 2, Gabaj - Hába, Bedrý.
Strahovice-Jindřichov 0:1 (0:0), Táborský.

1. Jakartovice 2 2 0 0 7:1 6
2. Chuchelná 2 2 0 0 5:1 6
3. Jindřichov 2 2 0 0 3:1 6
4. Krásné Loučky 2 1 0 1 5:3 3
5. Chomýž 2 1 0 1 6:4 3
Břidličná 2 1 0 1 6:4 3
7. Chlebičov 2 1 0 1 4:4 3
Zlatníky 2 1 0 1 3:3 3
9. Dolní Moravice 2 1 0 1 3:5 3
10. Komárov 2 0 1 1 2:3 1
11. Strahovice 2 0 1 1 1:2 1
Stěbořice 2 0 1 1 1:2 1
13. Dolní Benešov B 2 0 1 1 1:5 1
14. Světlá Hora 2 0 0 2 0:9 0

SKUPINA B:
Ludgeřovice-Dolní Lhota 1:1 (0:1), branky: Stanovský - Dziak.
Heřmanice-Hrabová 2:1, David Buček 2 - Slíž.
Píšť-Hlubina 2:1 (0:0), Tichna, Sollich - Sumara.
Darkovice-Klimkovice 5:2 (3:1), Hajdůček 2, Šink, Janoš, Rončka - Komár Balek.
Darkovičky-Polanka 5:1 (1:0), Weiss, Pavel Pytlík, Koval, Gryz, Žylka - Konečný.
Vřesina-Velká Polom 0:4 (0:2), Jakub Sztefek 2, Pavel Sztefek, Popek.
Šilheřovice-Slavoj Rychvald 3:0 (1:0), Ničman, Volný, Novák.

1. Velká Polom 2 2 0 0 6:0 6
2. Šilheřovice 2 2 0 0 5:1 6
3. Píšť 2 2 0 0 3:1 6
4. Heřmanice 2 2 0 0 4:2 6
5. Ludgeřovice 2 1 1 0 7:1 4
6. Dolní Lhota 2 1 1 0 4:1 4
7. Darkovičky 2 1 0 1 5:3 3
8. Darkovice 2 1 0 1 5:5 3
9. Rychvald 2 0 1 1 1:4 1
10. Vřesina 2 0 1 1 1:5 1
11. Hlubina 2 0 0 2 2:4 0
12. Klimkovice 2 0 0 2 2:6 0
13. Polanka 2 0 0 2 2:7 0
14. Hrabová 2 0 0 2 1:8 0

SKUPINA C:
Slavoj Petřvald-Horní Bludovice 3:1, branky: Volný 2, Kopka - nehlášeno.
Hnojník-Hrádek 2:2 (1:1), Walica, Košnirák z pok. kopu - Kantor 2.
Oldřichovice-Dolní Datyně 10:0 (3:0), L. Stoszek 3, Zbíral 2, Novotný 2, R. Mauritz 2, T. Huczala.
Sedliště-Záblatí 6:1 (3:0), Juřica 3, Röschl, Bílek, Kaloč - Nadhajský.
Jablunkov-Nebory 1:3 (0:2), Suszka - Osmančik, Molnár, Cieslar.
Nýdek-Mosty 4:2 (1:0), F. Bujný, B. Bujný, Očadlík, Mikulka z pok. kopu - Lysek z pok. kopu, Nieslaník.

1. Sedliště 2 2 0 0 10:2 6
Nebory 2 2 0 0 10:2 6
3. Nýdek 2 2 0 0 5:2 6
4. Hnojník 2 1 1 0 3:2 4
5. Oldřichovice 2 1 0 1 11:3 3
6. Horní Suchá 1 1 0 0 3:1 3
7. Mosty 2 1 0 1 5:5 3
8. Petřvald 2 1 0 1 4:5 3
9. Hrádek 2 0 1 1 2:3 1
10. Jablunkov 2 0 0 2 2:6 0
11. Záblatí 1 0 0 1 1:6 0
12. Horní Bludovice 2 0 0 2 2:10 0
13. Dolní Datyně 2 0 0 2 0:11 0
(Slavia Orlová-Lutyně se odhlásila ze soutěže).

SKUPINA D:
V. Albrechtice-Suchdol 2:3, branky: Marcel Pavlovský 2 - Jakub Rek 3 (jedna z pok. kopu).
Fulnek B-Dobrá 5:0 (1:0), podrobnosti nehlášeny.
Mořkov-FC Bílovec 1:3 (0:1), Jan Mička - Špitalík, Vyškovský, Seman.
Tichá-Metylovice 2:2 (1:0), Trnka, Štefek - Ondřej Němec, Halata.
Petřvald n. M.-Vlčovice 2:2 (2:1), Piaček, Válek - Svršek.
Kateřinice-Kozlovice 0:4 (0:3), Žáček z pok. kopu, Martin Krpec, Pavel Krpec ml., Harbiš.
Odry-Fryčovice 4:1 (2:1), Marinov, Holiš 2, Fojtík - Dětský.

1. Fulnek B 2 2 0 0 8:0 6
2. Odry 2 2 0 0 6:1 6
3. Kozlovice 2 2 0 0 7:2 6
4. Metylovice 2 1 1 0 6:3 4
5. Vlčovice 2 1 1 0 5:3 4
6. Suchdol n. O. 2 1 1 0 4:3 4
7. V. Albrechtice 2 1 0 1 7:3 3
8. Bílovec 2 1 0 1 3:3 3
9. Petřvald n. M. 2 0 1 1 4:5 1
10. Tichá 2 0 1 1 3:5 1
11. Kateřinice 2 0 1 1 1:5 1
12. Mořkov 2 0 0 2 2:7 0
13. Fryčovice 2 0 0 2 1:7 0
14. Dobrá 2 0 0 2 0:10 0

 

 
 
27.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Také letos se Zámek Fryštát připojí k akci Hradozámecká noc a nabídne v sobotu 26. srpna zájemcům noční prohlídky. Snímky jsou z roku 2016.
4

Zámek se lidem ukáže v nočních světlech a barvách

Soud mladíkovi vyměřil dvanáct let žaláře.
9

Tragédii odstartovala hádka o dvě stě korun za sexuální služby

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Lidé budou přes víkend bez teplé vody

Následující víkend budou obyvatelé části Orlové a Bohumína bez teplé vody.

Ve městě přibyly nové autobusové čekárny

Na třech autobusových zastávkách v Havířově se mohou cestující nově chránit před deštěm nebo sněžením pod přístřešky. Práce na nich v těchto dnech finišují.

Bohumín bude hlídat více kamer

Kdokoli přijede do Bohumína, bude pod dohledem průmyslových kamer. Od září budou sledovat hned tři silniční vjezdy, a sice v Záblatí, ve Skřečoni a také u nájezdu k dálničnímu přivaděči v Šunychelské ulici. Město tak v rámci zvýšení bezpečnosti rozšiřuje kamerový systém. Zaplatí za to necelý 400 tisíc korun.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení