Panteři prohráli i podruhé

Havířov - Panteři nezvládli v domácím prostředí ani odvetu a prohrávají s Rebelyv play-off už 0:2.

15.2.2008

Panteři prohráli i podruhé.Foto: Libor Pristáš

Havířov Panthers – Havlíčkův Brod 1:2 PP (0:0, 0:1, 1:0, 0:1)
Panteři začali druhý zápas světší chutí, než úvodní duel. Jenže do šancí se dostávali přes pozornou obranu těžce. Ve stejném duchu se nesl i úvod druhé části. Vdobě sílícího tlaku domácích dostali Rebelové možnost hrát přesilovku pět na tři, a tu přesně včase jejího vypršení využili kotevření skóre. Tato branka ze 30. minuty havířovské hráče totálně zmrazila a na nohy jí pomohl až hodně šťastný gól Giesela, jehož skákavá střela od modré prošla až do sítě – 1:1.

O osudu druhého zápasu rozhodlo opět prodloužení, ve kterém byli stejně jako včera úspěšnější hosté. V63. minutě potrestal hrubku beků Ondráček – 1:2. Rebelové tak mají před odvetami dvouzápasový náskok.

Branky a nahrávky: 45. Giesel (Huhto) –30. Kubeš (Borovanský), 63. Ondráček. Vyloučení 5:6, využití 0:1, voslabení 0:0, diváků 1167, rozhodčí: Hradil – Vengřín, Poruba. Stav série 0:2.

Havířov: Valent – Szakál, Klimeš, Novák, Kopel, Peštuka, Huhto, Lašek – Strapáč, Škoda, Zdráhal, Rozum, Bokroš, Sochorek, Seman, Daneček, Velecký, Sikora, Giesel, Hulva, Krätzer.

Havlíčkův Brod: Suchan – Borůvka, Pavlík, Jelínek, Soldán, Procházka, Šulc, Vyhlídal – Borovanský, Čermák, Dušátko, Endál, Hodráček.ek, Kraučuk, Jelínek, Kubeš, Malát, Ondráček, Třetina, Varga, Stromko.

Autor: Libor Pristáš