Panterům nevyšla první třetina utkání

HAVÍŘOV - Domácí hokejisté vstoupili do utkání hodně vlažně. Naopak Chomutov dokázal proměnit každou svou šanci a již po první třetině se dostal do tříbrankového vedení.

3.11.2007

Ilustrační fotoFoto: Profimedia.cz

Ve druhé třetině sice domácí předvedli zlepšenou hru, ale individuální chyby při rozehrávkách dokázali chomutovští potrestat. Po druhé třetině měli hosté již čtyřbrankový náskok. Ve třetí třetině si zkušené mužstvo Chomutova hlídalo svůj náskok a postupně navyšovalo skóre.

Havířov - Chomutov 4:9 (0:3, 2:3, 2:3)

Branky: 24. Varga, 29. Daneček, 44. Škoda, 56. Bokroš - 2. Mikšovic, 13. Kostourek, 15. Chatrnúch, 26. Heinisch, 30. Bombic, 35. Charousek, 47. Freiberg, 55. Kolda, 55. Tauš. Rozhodčí: Hribík - Jureček, Pala. Vyloučení: 7:11, navíc Zdeněk - Ťupa oba 10 min. Využití: 2:2. Diváci: 910.

Výsledky - 18. kolo:

Havířov - Chomutov 4:9 (0:3, 2:3, 2:3), Jihlava - Havlíčkův Brod 3:4 (0:0, 2:1, 1:3), Kometa Brno - Vrchlabí 4:1 (1:0, 2:0, 1:1), Olomouc - Kadaň 7:5 (5:1, 2:1, 0:3), Prostějov - Beroun 4:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0), Sareza Ostrava - Hradec Králové 2:3 po sam. nájezdech (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0), Šumperk - Mladá Boleslav 2:5 (2:4, 0:1, 0:0), Třebíč - Most 1:5 (1:3, 0:0, 0:2).

Opilec se zabarikádoval v kuchyni a útočil sekyrou na policii

Třetí trofej získal se svými spoluhráči Jaroslav Kubinski (vpravo). Radost z dalšího poháru mohl sdílet i s hokejistou Ondrejem Šedivým.

Kubinski: Věřím, že k vítězstvím nás seshora potlačil Srňa

Za borůvkami nemusíte do lesa, můžete je mít i na balkóně

Jejich plody jsou větší než jejich příbuzných odrůd z lesa, na keřích rostou v celých trsech, takže úroda je mnohem snazší a rychlejší, a jejich chuť si s těmi lesními v ničem nezadá. Řeč je o kanadských borůvkách, které si v pohodlí můžete vypěstovat na zahradě nebo i doma na balkoně a jejich sladké bobule budete mít na dosah ruky.

Těrlický okruh už má své obrysy

Dobrovolníci v těchto dnech staví trať Těrlického okruhu, na kterém se o víkendu pojedou mezinárodní závody silničních motocyklů Havířovský zlatý kahanec.

OBRAZEM: Úspěšná sezona havířovských ragbistů

Vítězstvím nad rezervou RC Dragon Brno zakončili havířovští ragbisté prvoligovou sezonu 2016/2017.