Hokejisté doma nedali ani gól

Havířov – Skupinu o udržení zahájili prvoligové hokejisté Havířova domácí porážkou s Kadaní, které nebyli schopni vstřelit ani gól.

18.2.2017

Havířovští střelci hledali recept na gólmana Kadaně marně.Foto: Michal Polák

Utkání silně připomínalo poslední vzájemný střet obou soupeřů v základní části. AZ tenkrát soupeři podlehl 2:5, ale průběh byl podobný. Domácí byli aktivnější, přestříleli soupeře, jenže branka Kadaně jako by pro ně byla zakletá.

Severočeši vycházeli z obrany, ale to se jim moc nedařilo. Kupu šancí zneškodnil až gólman Strmeň, na kterém si Havířovští vylámali zuby už v předešlém, již zmiňovaném utkání. Tentokrát to bylo podobné jen s tím rozdílem, že AZ se neprosadil vůbec.

„Měli jsme opět problém s poskládáním sestavy, ale na to se nechci vymlouvat. Zklamali jsme střelecky. Vstup do zápasu se nám podařil, nicméně jsme nebyli schopni dát gól a naopak soupeř nás vyškolil z produktivity. Také ve druhé třetině jsme Kadaň přestříleli, ale ani v této části to ke gólu nevedlo. V poslední třetině byl na některých hráčích vidět problém s nalezením motivace, nad tím se budeme muset zamyslet," hodnotil zápas zklamaně trenér Havířova Martin Janeček.

AZ Havířov – SK Kadaň 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 16. M. Zadražil (Raška), 34. Hejcman (Chlouba, Kůs), 45. Trefný (Kůs, Chlouba). Rozhodčí: Kašík – Reich, Lukš. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Diváci: 973.

Havířov: Šafránek – Holomek, Chroboček, Krisl, Bahounek, Dudek, L. Doudera, Mrowiec – Kalus, Hlinka, Kanko – L. Bednář, Maruna, Dvořáček – Gřeš, Pořízek. Trenéři: Janeček a Rimmel.

18.2.2017

Děti prvního stupně základních škol v Českém Těšíně chodí pravidelně na výuku na dopravní hřiště.
10

OBRAZEM: Strážníci učí děti, jak se chovat na silnici

Jan Kabourek

Karvinský rodák v Manchesteru: City a United se spojily

Železniční lávka se bude opravovat

Tři měsíce mimo provoz a cesta oklikou. Ocelovou přechodovou lávku v železniční stanici Bohumín čeká nutná oprava schodišťových ramen.

Zahlédli jste někde pohřešovanou ženu?

Už několik dnů pohřešují příbuzní sedmašedesátiletou Helenu Štěrbovou z Českého Těšína. Bezvýsledné je zatím i policejní pátrání.

Havířov - Strážník Václav Antošík nastřílel nejvíce desítek, získal nejvíce bodů v jednotlivcích a společně s kolegou Jaromírem Třetinou vyhráli v družstvech putovní pohár primátora Havířova.