AZ Havířov - PSG Zlín 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 55. Štumpf (Pechanec) – 30. Veselý (Vlach, Bořuta), 33. Matějíček (Okál, Žižka). Rozhodčí: Fiala, Šutara – Gančarčík, Čaja. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 39:28. Diváci: 2.009. Průběh utkání: 0:2, 1:2.

AZ Havířov: Laco – Krisl, Lenďák, Petran, Korím, Seman, Nesvadba, Bahounek – Sztefek, Haas, Dvořáček – Meidl, Kotala, Bednář – Pořízek, Pechanec, Štumpf – Orság, Matula, Gřeš
PSG Zlín: Šafránek – Matějíček, Blaťák, Holomek, Bořuta, Kotvan, Horák, Žižka – Gago, Holík, Říčka – Honejsek, Vlach, Veselý – Okál, Hrazdíra, Kubiš – Štastný, Chytil, Ondráček

Štefan Mikeš (AZ Havířov): Zlín je kvalitní mužstvo, což dával najevo. My jsme první dvě třetiny nehráli náš hokej. Až ve třetí třetině jsme se rozbruslili, zbavili jsme se přílišného respektu, dostali soupeře pod tlak, dali jsme gól a mohli jsme přidat další. Celkově to byla dobrá prověrka, v našem týmu se ukázalo vícero mladých hráčů v dobrém světle. Ukázali svou perspektivu a časem se mohou zařadit k hráčům v extralize.

Rostislav Vlach (PSG Zlín): Byl to spíše takový bojovný hokej i vlivem špatného ledu, ale bylo to pro oba soupeře stejné. Nicméně kvalita hry byla slušná, i když padlo málo branek, ale šancí bylo dost. Oba gólmani zachytali výborně. My jsme v závěru polevili a Havířov toho využil ke snížení a měl i šance na vyrovnání.