Proti Porubě se dalo bodovat

Karviná – Škoda. Hokejisté Karviné neodehráli proti favorizované Porubě špatný part, ale nedávají branky, což je výsledkově sráží.

20.12.2015

Karvinští doma nestačili na Porubu.Foto: Ivo Dudek

Vedoucí mužstva Karviné Jan Klich viděl utkání takto: „První třetinu jsme tentokrát odehráli dobře, ale nevyšla nám druhá. Během minuty jsme obdrželi dvě branky, z přesilovky pak třetí a soupeř, i když nehrál nic, se dostal do herní pohody. Kluci se ale vyždímali, snížili na 2:3, když soupeř odskočil, tak i na 3:4. Nevymlouváme se moc na rozhodčí, ale dneska nás poškodil. Trestné střílení, které nařídil, bylo vymyšlené, faul Ondry Kasperlíka taky, protože gólmana Poruby píchl hokejkou vlastní hráč. Pak jsme z té porubské přesilovky znovu inkasovali. Škoda, dneska byla Poruba k poražení, i když je někde jinde než my. Ale nedáváme góly a bez nich to prostě nejde."

SK Karviná – RT Torax Poruba 3:7 (0:0, 0:3, 3:4)

Branky a nahrávky: 42. Grygar (O. Kasperlík), 49. Dziov (Javín), 55. M. Kasperlík (O. Kasperlík) – 22. Seidler (Stejskal), 22. Vaněk (Ballner, Sedlář), 35. Zachar (Malý, Kilnar), 51. Vaněk (Ballner), 55. z tr. střílení Ballner, 59. Vrána (Seidler, Slavík), 60. Stejskal. Rozhodčí: Šutara – Hanzlík, Vengřín. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:2. Diváci: 100.

Karviná: Pútec – Deutsch, Opravil, Javín, Dziov, Jaroch, Malík – M. kasperlík, Grygar, O. Kasperlík – Juhász, Foltyn, Logunovs – Chomič, Vyčesaný, Křibík – Václavík. Trenéři: Spodniak a Štoudek.

Autor: Redakce