VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: HAVÍŘOV

Video havířovského švindlu obletělo svět

Havířov - Po více než měsíci se redakci Havířovského deníku podařilo prokázat podvod, který ovlivnil průběh a konečné výsledky prestižní mezinárodní soutěže nejlepších vzpěračů TOP 12.

Ocenění mladých tenistů, nejlepší je Myslivec

Stalo se již pěknou tradicí, že Okresní tenisový svaz Karviná v závěru roku ocení nejúspěšnější mladé hráče. Tak tomu bylo i letos. V prostorách Hotelu Zámek v Havířově předal prezident okresního svazu (OTS) Josef Vlk dívkám a chlapcům v osmi kategoriích finanční odměnu ve výši 500 korun, diplom a drobné věcné dary.

OBRAZEM: Vítání občánků v Havířově

Velkému zájmu rodičů se těší vítání občánků v obřadní síni na Zámku v Havířově. Organizuje ho Magistrát města spolu s Komisí pro občanské záležitosti.

Pětadvacetiny havířovských mažoretek KALA

Pětadvacáté jubileum letos slaví mažoretky KALA. K významné události připravily v Galerii kina Centrum výstavu použitých dresů a získaných trofejí za uplynulé období.  

Rybářům se nelíbí, že jim stavbaři ohrozili pstruhy

Stavbaři, kteří při stavbě cyklostezky a nové lávky v Havířově vjeli s těžkou technikou do koryta řeky Lučiny, rozhněvali místní rybáře. 

Půlnoční bohoslužba pod širým nebem

Stalo se již hezkou havířovskou tradicí, že místní křesťanské církve na Štědrý den od 22 hodin pořádají na náměstí Republiky netradiční bohoslužbu pod širým nebem. I letošní se těšila velkému zájmu.

OBRAZEM: Vánoční oběd Armády spásy v Havířově

Ke svátečnímu stolu v Azylovém domě a noclehárně pro muže Armády spásy v Havířově zasedli na Štědrý den k svátečnímu obědu lidé, kteří se ocitli v obtížné životní situaci, a hledají cestu k návratu do běžného života.

Senioři pomáhali Ježíškovi s dárečky

Dárky nosí o Vánocích Ježíšek, to ví každé malé dítě. Ale možná by nemusel stihnout vše, řekli si senioři z havířovského GrandParku a rozhodli se Ježíškovi pomoci.

Hasiči zachraňovali havrana zamotaného na stromě

S pomocí výsuvného automobilového žebříku se v pátek před polednem podařilo hasičům v Havířově-Podlesí zachránit havrana, který se ve větvích stromu zamotal do silonového vlasce. 

Lidé by chtěli po radnici proplácet taxíky

O tom, jak je pro ně důležitý chodník a lávka přes řeku Lučinu, se přesvědčili lidé z Havířova, kteří si teď stěžují na postup radnice, která nechala lávku odstranit, aby ji nahradila novou.

Havířovští senioři měli vánoční setkání s primátorkou

V restauraci KD Radost se ve čtvrtek sešli havířovští senioři se zástupci radnice. Z vedení města s nimi poseděla primátorka Jana Feberová. 

Havířov nemá spolupracovat na tajném uprchlickém programu

Co je pravdy na zvěstech o tajném stěhování nelegálních migrantů do bytů na Šumbarku se v úterý snažila přímo v bytech cizinců zjistit primátorka Havířova Jana Feberová.

Tepla se spotřebuje méně, cena klesá

Havířov - Úbytek obyvatel, více volných bytů a větší úspory díky zateplení domů a dalších objektů stojí za snižováním množství tepla. Radnice přesto cenu nezvýší.

Ve vánočním městečku zpívali i školáci

Havířov - O hudební program letošního vánočního městečka se nestaraly jen známá umělecká jména, ale také místní školní pěvecké soubory.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies