Sokol Karviná – SHK Kunovice 18:26 (9:15)

Bez dvou stabilních hráček sestavy Schovancové a Klosové to měly druholigové házenkářky Sokola obtížné. Jednalo se o poslední zápas sezony na domácí půdě, protože poslední tři utkání odehrají karvinské házenkářky v Paskově, Porubě a Bohunicích.

Domácí hráčky začaly vlažně a kupily chybu na chybu. Kunovice je za to trestaly z rychlých protiútoků. Sokol za stavu 2:7 vysunul obranu a začal náskok soupeřek stahovat. Jenže závěr první půle patřil opět Kunovicím, které si vytvořily rozhodující náskok. Bojovné Sokolky hrály druhou část s nasazením, ale v útoku zahodily několik šancí, kterými se mohly hostům přiblížit na dosah. Místo toho inkasovaly a rozdíl zůstal nezměněn.

Karviná: Sztemonová – Hudečková 5, Mrózková 4, Wilczynská 3, Remetančíková 3, Sikorová 2, Goralíková 1, Strachová, Vaňková, Feberová, Belancová, Gurecká, Zavacká. Trenér: Stanislav Feber.

I. liga ml. dorostenek: Sokol Karviná – SHK Kunovice 27:24 (14:12)

Co se nepovedlo ženám, dokázaly mladší dorostenky Karviné. Družstvo posílily dvě starší žačky a Sokolky začaly zhurta. Měly skvělý nástup, v 10. minutě vedly 8:5. Jihomoravanky začaly manko stahovat po čtvrthodině hry. Srovnaly stav, ale vysílilo je to a Karviná brzy opět vedla. Oběma týmům pak pomohla přestávka. Družstva načerpala nové síly a po změně stran se znovu pustila do tvrdého boje. Sokolky vedle nasazení přidaly i kvalitní práci na soupeřově brankovišti, a tak byl brzy průběžný výsledek opět mimořádně nadějný. Sokol vedl 20:14. Pak se opakovala situace z první půle. Kunovice zase zapnuly, přiblížily se na dostřel (24:22), ale víc nezvládly. Karviná trestala z rychlých protiútoků. Výborný výkon odvedly karvinské gólmanky.

Karviná: Fridrichová, Bobková – Poláchová 11, Kovářová 6, Sliwková 4, Baronová 3, Polehlová 1, Šlachtová 1, Wowrová 1, Papeschová, Šulcová. Trenér: Josef Polách.