Házenkáři Baníku vybírali úroky + fotogalerie

Karviná/ Házenkáři Karviné pokračují v trendu posledních dní. Rozdrtili soupeře a připsali si další dva body do tabulky. Vedoucí trojici (Zubří, Prešov, Dukla) už se přiblížili na dostřel.

7.12.2008

Vojtěch Petrovský a Radek Kružík (v černém) se prosazují skrz plzeňskou obranu.Foto: Ivo Dudek

Baník OKD Karviná – Lokomotiva Plzeň 35:21 (20:9)

Karvinští v neděli proti Plzni vybírali úroky za nečekanou porážku v úvodu soutěže. Hosté neměli nárok, vlastně hned od začátku prohrávali a když na výsledkové tabuli svítilo po deseti minutách skóre 8:1, řešila se už jen jedna otázka: o kolik? Nakonec to bylo o 14, když domácí ve druhé půli polevili a několikrát je také při rozehrání útoku na půlící čáře nesmyslně zabrzdili rozhodčí.

Plzeňský kouč Vladimír Haber nemohl být po utkání spokojen. „Jeli jsme sem s cílem uhrát přijatelný výsledek a to se nepovedlo. Nechtěli jsme prohrát takovým rozdílem, jakým jsme nakonec prohráli. O vítězství bylo prakticky rozhodnuto už po čtvrthodině, kdy jsme nrabrali značné manko. Tam se rozhodlo o výsledku,“ domníval se Haber.

Jeho protějšek na domácí lavičce Martin Kostelník to potvrdil. „Mohu jen souhlasit s tím, co řekl kolega. Hráči měli dobrý přístup k zápasu, brzy se dostali do vedení a pak si náskok udržovali až do konce. Škoda jen většího množství technických chyb ve druhé půli, protože do přestávky to bylo z našeho pohledu unikátní. Udělali jsme jen dvě,“ poukázal na disproporci ukazatele technických chyb kouč Baníku.

Sled: 0:1, 8:1, 10:5, 14:8, 20:10, 23:13, 29:15, 33:20. Rozhodčí: Simu, Nesvadba, vyloučení: 4:8, červená karta: 48. Zoubek (P.), diváci: 778.

Karviná: Mrkva, Lefan – Pavlíček 3, Brož 2, Vančo 1, Sliwka 3/1, Heinz 5/2, Faith 3, Kružík 3, Petrovský 8/1, Hastík 2/1, Kubis, Požárek 2, Korňan 3. Trenér: Martin Kostelník.

Plzeň: Kurial, Broško – Zoubek 1, Koranda 2, Bečvář 3, Cvikl 5, Šik 6/1, Škvařil, Danielka, Uhlář, Soukup 2, Sláma, Linhart 2/1. Trenér: Vladimír Haber.

7.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

Předvolební debata Deníku

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Deník - Naši prvňáci

Ve středu představíme školáky ZŠ Petřvald a Gen. Svobody v Havířově

Petrovice přišly chvíli před koncem o výhru

Petrovice /FOTO/ – Okresní derby v divizi mezi petrovickou Lokomotivou a bohumínským nováčkem vítěze nepoznalo. Bospor srovnal pět minut před koncem a domácí přišli o důležitou výhru.

GrandPark po nákaze svrabem odvolává zákaz návštěv

Příbuzní a blízcí obyvatel havířovského soukromého domova seniorů GrandPark už za nimi mohou na návštěvu.

Zasloužená dělba ve šlágru kola

Havířov /FOTO/ – Divizní fotbalisté Havířova se v taháku 11. kola rozešli smírně s Kozlovicemi. Žádný ze soupeřů si tak nepomohl.

ON-LINE s Tomášem Hanzelem, primátorem Karviné a kandidátem ČSSD na poslance PČR

Primátor Karviné a kandidát ČSSD na poslance Parlamentu ČR Tomáš Hanzel bude už zítra - v úterý 17. října od 10 hodin - odpovídat jako host on-line rozhovoru Deníku na dotazy čtenářů.