Svěřenci trenéra Jana Fierly letos po roční přestávce získali Moravskoslezský pohár družstev. V září vyhráli i domácí závod O pohár města Petřvald, který rozhodl o jejich týmovém prvenství.

V úterý 28. září, na den svatého Václava, lilo jako z konve, byla zima, že by psa nevyhnal a přesto se v Petřvaldě na Březinách konal již 18. ročník cyklistického závodu O cenu města Petřvald s mezinárodní účastí, který byl zároveň finálovým závodem Moravskoslezského poháru mládeže a dospělých.

Přestože počasí velice ovlivnilo celkovou účast, dostavilo se na start i několik závodníků ze sousedního Polska a Slovenska. Mezi hosty závodu byl i starosta města Václav Holeček, jenž na závěr předával ceny jednotlivým vítězům.

Jelikož byla tato akce zároveň posledním závodem Moravskoslezského poháru, byly po jejím ukončení urychleně zpracovány celkové výsledky a předseda Moravskoslezského svazu cyklistiky Josef Duda je oficiálně vyhlásil a dekoroval jednotlivé vítěze.

V soutěži klubů po roční přestávce opět zvítězili závodníci CK FESO Petřvald před Sigmou Hranice a třetím ACK Stará Ves nad Ondřejnicí.