Torpedo Havířov – ŠK FBC Trenčín 6:4 (1:0, 3:2, 2:2)

V prvním zápase se Havířovští dostali v úvodní třetině do vedení, které dlouho drželi. Po brankové přestřelce, která se strhla ve druhé třetině, Torpedo svůj náskok pojistilo, ale slovenský mistr dokázal koncovku zdramatizovat. Komplikace odmítl dvěma brankami Bajgar.

Branky Torpeda: Bajgar 2, Hrabovský, P. Kožušník, Zahumenský, Kezua.

Torpedo Havířov – ŠK FBC Trenčín 5:6 (2:5, 0:1, 3:0)

Ve druhém střetnutí vyšla první, na góly nesmírně bohatá třetina mnohem lépe Trenčínu, který si vypracoval tříbrankový náskok.

Ve druhé části hosté nevyužili dvě přesilovky, ale nakonec náskok ještě pojistili šestou brankou.

Za stavu 2:6 se zdálo, že je o vítězi rozhodnuto, jenže Havířovští nesložili zbraně a v závěrečné třetině manko téměř vymazali. Nejdříve využil Pavel Kožušník přesilovku a o chvíli později snížil Bajgar na 4:6. Když Jurčík proměnil trestné střílení, bylo drama na světě.

Domácí měli velký tlak, ale zahodili všechny šance. Nejblíže k vyrovnání měl v přesilovce Jurčík, ale míček se po jeho střele odrazil od brankové konstrukce zpět do pole, takže slovenský mistr těsnou výhru udržel.

Branky Torpeda: Kuttler, Zahumenský, P. Kožušník, Bajgar, Jurčík.

Torpedo Havířov – UHC Grünenmatt 3:5 (1:1, 0:1, 2:3)

Na zápas se Švýcary si Torpedo odskočilo do Ostravy, kde se Grünenmatt připravoval na start své domácí soutěže.

Oba týmy se v první třetině spíše poznávaly a slušně zaplněná hala v Ostravě-Dubině moc pohledného florbalu neviděla.

Vedení se ujali Havířované – po šťastném odrazu skóroval Jurčík. Švýcaři, s několika českými borci ve svém kádru, využili následně přesilovku a srovnali.

Ve druhé části pak dokázali skóre otočit, když opět skórovali v početní výhodě. Když pak Juhaňák mířil jen do tyče, stav 1:2 zůstal zachován.
Na začátku poslední třetiny Havířovští vyrovnali, když se trefil Jurčík a pak dokonce Bajgar strhnul vedení 3:2 na stranu Torpeda. To ale Švýcary vyburcovalo ke zvýšené aktivitě a po třech gólech za sebou se nakonec z výhry radoval Grünenmatt.

Branky Torpeda: Jurčík 2, Bajgar.