BK Havířov – DBAK Plzeň 57:84 (29:39)

V týmu juniorek stále chybí čtyři hráčky základní sestavy a tato situace se zřejmě do konce sezony už nezmění. V utkání proti Plzni zaspaly domácí první čtvrtinu a soupeř se dostal do pohodového náskoku. Havířovanky pak zlepšily obranu a hrály se soupeřem vyrovnaně, ale poslední čtyřminutovku nezvládly a Plzeň šňůrou 13:1 zvýraznila výsledek.

Havířov: Písková 20, Lacinová 13, Kuběnová 10, Menšíková 6, Pavlicová 6, Križanová 2.

BK Havířov – Sokol Nusle Praha 46:71 (15:34)

Vlažný první poločas zapříčinil další porážku Havířova. Pražanky skórovaly bez většího úsilí a vytvořily si až dvacetibodový náskok. Ve druhém poločase domácí hráčky zlepšily práci na doskoku a odvážily se i k nájezdům pod koš soupeře. Ve 34. minutě snížily náskok na 14 bodů. V úzké rotaci už jim ale došly síly a v závěru skóroval jen soupeř.

Havířov: Kuběnová 15, Menšíková 12, Písková 12, Pavlicová 4, Lacinová 4, Križanová 1.