OBRAZEM: V Těrlicku se jel Fichtl cup

Těrlicko - V prostoru startu a cíle motocyklových závodů se v sobotu jel závod regionálního seriálu Fichtl cup.

4.6.2016

Fichtl cup Těrlicko 2016. Foto: Deník/Libor Běčák

Závodníci jeli ve třídách Klasik, Speciál a Open a ve třídě Klasik byly zvlášť hodnoceny třídy Ženy, 100+ (přes cent) a 55+ (senior). Soutěž je určena pro stroje Jawa Pionýr, Mustang, Stadion, Jaweta a Babeta.

Vítězem ve třídě Klasik byl starosta Těrlicka Martin Polášek. „Letošní ročník byl obtížnější. Trať byla ve své terénní části podmáčená, což výrazně ztěžovalo jízdu. Několik strojů to odneslo. V naší třídě bylo na stratu 36 strojů, ale dojelo o deset méně. O to více mě vítězství těší. Dobře připravená technika nezklamala. Jezdím na klasickém Pionýru 21," řekl Polášek.

3. Monika Šedová

Další závody Fichtl cupu se v Těrlicku pojedou 2. července a 6. srpna a v Hradišti pak 3. září.

Autor: Libor Běčák

4.6.2016 VSTUP DO DISKUSE

Led kluziště na zimním stadionu v Havířově se nepodařil. Místo bělostného podkladu jsou na něm nepřehlédnutelné fleky.
16

Fleky na kluzišti půjdou do ztracena

Bohumínští (v nových žlutých dresech) remizovali s Dolním Benešovem.
10

Bohumín nové dresy vítězstvím nepokřtil

Zraky lidí poutal k obloze obrovitý nákladní letoun Ruslan

FOTO+VIDEO/ Hluk čtyř motorů letounu blížícího se k přistání na ostravském letišti poutal k obloze zraky lidí na trase od Opavy přes Bílovec, Frýdek-Místek, Havířov, Šenov či Ostravu.

U Slavie budou závodit drony

Na atletickém stadionu v centru Havířova budou v sobotu soutěžit piloti dronů.

Poznáváte ženu, která kradla?

Okolo osmi tisíc korun ukradla v jednom z obchodů v karvinském OD Prior dosud neznámá žena, po které nyní pátrá policie. Ženu zachytily tamní kamery.

OBRAZEM: Derby vyhrály opět Věřňovice

Dolní Lutyně - V neděli se v I.B třídě hrálo obecní derby mezi domácími Věřňovicemi a hostujícím Sokolem Dolní Lutyně.