Rental.cz Havířov – Dragon Brno 25:18 (10:6)

Domácí začali dobře, vytvořili si územní převahu a ve 4. minutě položili první pětku utkání. Za stavu 5:0 měli očividně více ze hry, ale to se začalo po patnácti minutách nepochopitelně měnit. Závěr už ale zase vyšel domácím. Ti začali lépe i druhou půli, vytvořili si velký náskok, ale sympaticky hrající Brňané snížili trestnou pětkou.

„Hra byla značně rozkouskovaná. Rozhodčí Šustek nenechával příliš prostoru pro využití výhod, ale naši i tak nevyužívali míčů, které získali, když je po chybách zase rychle ztráceli," konstatoval po zápase sekretář havířovského klubu Karel Gaman.

Havířov má po základní části extraligy jistotu třetího místa, jistotu účasti v semifinále play off a šanci bojovat o medaile. Ta bronzová by jim uniknout neměla. V semifinále se střetnou s druhou Slavií Praha. Vítězem základní části se staly Říčany, které si ale musejí na soupeře počkat, protože šanci proniknout do nejlepší čtyřky živí stále ještě tři celky. O osudu všech zúčastněných rozhodne poslední kolo.