Talent Pindur vyhrál závod OBPM

Karviná - O víkendu odstartoval Ostravský běžecký pohár mládeže, kterého se pravidelně účastní také mladí atleti karvinského Jäklu.

3.4.2012

Václav Pindur při své premiéře v barvách karvinského atletického klubu.Foto: archiv

Na start úvodního závodu letošního seriálu se postavilo 202 závodníků v několika věkových kategoriích. V té žákovské závodníků ročníku2003 amladších se skvěle prezentoval nový objev karvinského klubu Václav Pindur. „Vašek se dobře držel taktických rad, které jsem mu před startem závodu udělil a s přehledem vyhrál,“ chválil svého svěřence trenér Jaroslav Staněk.

Kromě Pindura obstáli i další mladí běžci Jäklu. V kategorii žáků ročníků 2001-02 to byl Adam Breznan. Na trati400 mdoběhl sedmý. Pátou příčku obsadil mezi ročníky 1997-98 Ludvík Salamon, který běžel trať1200 metrů.

Autor: Redakce

3.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete.
AUTOMIX.CZ
54

Na dveřích karvinských domů se objevují tyto letáky.

Strážníci se distancují od letáků, které mluví o prevenci

Kvůli zabité čivavě si Skoupý za Havířov už nekopne

ANKETA/ Asi by to nebyla hezké atmosféra, kdyby diváci v průběhu zápasu na jednoho hráče pokřikovali, že je vrah, který zabil psa. I proto už Karel Skoupý za havířovské Indiány kopat nebude.

Novozélanďan jede po válečných stopách svého otce

Český Těšín, Bohumín - Přiletěl až z druhé strany zeměkoule, aby se na kole vydal napříč celým Českem až do Bavorska po trase, kudy před dvaasedmdesáti lety šel jeho otec coby válečný zajatec takzvaný Pochod smrti.

Záhada vyřešena: Konstrukce před nádražím je skutečně stojan na kola

Modrá kovová konstrukce přivázaná řetízkem k zábradlí před halou havířovského vlakového nádraží je stojan na jízdní kola a dali ho tam pracovníci Českých drah. Na žádost majitele stanice a města byl odstraněn.