Sport

včera 17:47

Z jasného vedení bylo drama

Karviná – První výjezd v nové sezoně mají zdárně za sebou. Prvoligoví hokejbalisté Karviné vyhráli v Mladé Boleslavi a jsou zatím stoprocentní.

20.9.2017

Špatný výkon, zasloužená prohra

Havířov – Prvoligovým hokejistům Havířova se v Prostějově nedařilo zhola nic a prohráli 1:3, když čestný úspěch zaznamenali až v poslední minutě.

20.9.2017

Karviná problém neměla

Karviná – Žádná blamáž, pohodový postup. Karvinští fotbalisté zabrali a v rámci 3. kola MOL Cupu zvítězili na půdě třetiligové Kroměříže.

20.9.2017

Mladší dorostenci už prohráli

Karviná – Nejvyšší soutěže dorostenců pokračovaly druhým kolem. Karvinská družstva odjížděla na palubovky soupeřů a mladší dorost překvapivě prohrál se Žďárem.

20.9.2017

Karvinou čeká druhý tým MSFL

Karviná – Jedněm to nejde, trápí se, druzí se vezou na vlně euforie. Pohárové utkání ligové Karviné na půdě třetiligové Kroměříže nabídne dnes zajímavý souboj, v němž se nedá vyloučit překvapení na úkor favorita.

20.9.2017

V Karviné proběhl Městský turnaj 2017

Karviná – Poslední letní akcí pod otevřeným nebem sportovního klubu plážového volejbalu BVK byl tradiční a již dvanáctý ročník Městského turnaje v plážovém volejbalu dvojic.

19.9.2017

Florbalisté rozjeli sezonu ztrátou

Havířov – Prohrané derby v Ostravě mají za sebou ve svém prvním utkání nové sezony prvoligoví florbalisté Torpeda Pegres Havířov.

19.9.2017

Soutěž o vstupenky na fotbal

V neděli od 17 hodin sehrají karvinští prvoligoví fotbalisté další domácí utkání, tentokrát hostí mužstvo brněnské Zbrojovky.

19.9.2017

Jan Hudeček: Takový gól jsem ještě nedal

Havířov – Ve třech zápasech už má čtyři body. Vítkovický forvard Jan Hudeček pomáhá na startu hokejové sezony prvoligovému Havířovu k dosažení jeho cílů. Zatím zdatně.

18.9.2017

Jan Hošek po Olomouci: Máme zkušený tým, zvedneme se

Karviná – Inkasovat doma pět gólů, to rozhodně není vizitka kvalitní defenzivy. Přitom od obrany by se karvinští fotbalisté měli odpíchnout, pokud chtějí být v lize úspěšní. Zatím se to neděje.

18.9.2017

Týden hokeje v Karviné

Karviná – Ve čtvrtek 21. září vypukne v Karviné akce s názvem Týden hokeje.

18.9.2017

Těšín vyhrál, Hubník se uvedl skvěle

Český Těšín – V Těšíně se asi začne chodit na fotbal ve větším počtu diváků. Za domácí totiž nastoupil už i Michal Hubník, borec s padesáti ligovými brankami, který rok a půl nehrál fotbal.

17.9.2017

Zlepšený výkon z druhé půle nestačil

Orlová – Fotbalisty Orlové zaskočila v krajském přeboru agresivní hra Staré Bělé. Vinou špatného poločasu už na body nedosáhli.

17.9.2017

Neměli problém. A přišla i nula

Dětmarovice – Návrat k čistým kontům, která se v posledních týdnech nedařilo sbírat, hlásili v sobotu v Dětmarovicích, které v rámci krajského fotbalového přeboru přehrály Polanku.

17.9.2017

Házenkáři prohráli v Hranicích

Karviná – Na výkon s Brnem nenavázali. Házenkáři Karviné podlehli v jediném nedělním utkání Hranicím o pět branek.

17.9.2017

Šlágr divize neměl vítěze

Havířov /FOTO/ – Nadstandardní fotbal se hrál v nedělním dopoledni v Havířově, kde se potkaly celky z čela tabulky.

17.9.2017

Prvních dvacet minut rozhodlo

Petrovice – Fotbalisté Petrovic zůstávají přikováni na dně tabulky, protože proti lídrovi z Kozlovic prospali prvních dvacet minut a pak už se do zápasu neměli šanci dostat.

17.9.2017

Skvělá premiéra AZetu

Havířov /FOTO/ – Tohle se povedlo. Hokejisté Havířova v domácí premiéře před slušnou kulisou přemohli favorizované České Budějovice a připsali si první výhru v sezoně.

16.9.2017

Porážka v hokejové přestřelce. Problémy začínají

Karviná /FOTO/ – Fotbalistům Karviné začínají pořádné trable. Sobotní porážkou od Olomouce si svou bilanci na spodku tabulky rozhodně nevylepšili.

15.9.2017

Karvinou čeká Sigma. Dá už konečně gól?

Karviná – Bez gólu, bez bodu. To je vizitka karvinských fotbalistů v posledních třech kolech naší nejvyšší domácí soutěže.

15.9.2017

Dorosty začaly vítězstvím

Karviná - Druhou zářijovou neděli začaly mistrovské zápasy v nejvyšší soutěži házenkářských dorostenců.

14.9.2017

Skvělý start Dolních Datyní

Havířov – Spokojeni jsou po úvodních pěti kolech fotbalové I.A třídy v Dolních Datyních.

13.9.2017

Hokejbalisté s plným ziskem

Karviná – Na novém plastovém povrchu, který mají od minulého úterý instalován na hřišti u SPŠ, si prvoligoví hokejbalisté Karviné připsali šest bodů. Přehráli Svítkov 6:3 a Přelouč 8:5.

13.9.2017

Basketbalisté druzí na Emil cupu

Karviná – Příprava druholigových karvinských košíkářů pokračovala domácím turnajem pod názvem Emil cup.

13.9.2017

Derby fotbalistek ovládly Havířovanky

Havířov, Český Těšín – Fotbalové derby mezi ženami Havířova a Českého Těšína pro sebe vydařeným prvním poločasem rozhodly hráčky domácího Gascontrolu.

12.9.2017

Potřebného obral potřebnější

Orlová – Okresní derby mezi fotbalovými celky Orlové a Českého Těšína pro sebe rozhodli mladí slávisté.

12.9.2017

Dětmarovice překvapivě prohrály

Dětmarovice – Fotbalisty Dětmarovic zaskočil v 7. kole krajského přeboru poslední Vratimov.

12.9.2017

Lokomotiva popáté prohrála

Petrovice – Fotbalisté Petrovic prohráli v záchranářském souboji na půdě Nového Jičína a ocitli se osamoceni na chvostu tabulky.

11.9.2017

Indiáni narazili ve Frýdlantě

Havířov – Fotbalisté Havířova v divizi poprvé nebrali ani bod. Dvě minuty před koncem je aspoň o remízu obrala proměněná penalta frýdlantského Chlebka.

11.9.2017

Čekání na divizní vítězství se protahuje

Fotbalisté Bohumína jsou i po šestém kole v divizi dál bez vítězství. Nyní už jako jediní v soutěži. Naposledy nováček prohrál na půdě Slavičína, kde rozhodl devět minut před přestávkou domácí Salajka.