Vše okolo fotbalové Karviné.

Fotbalisté ševcům gól nedali

Karviná /FOTO/ – Slušný výkon, ale tradiční venkovní výsledek, tedy nula bodů.

Na Zlín beze změn

Karviná – S cílem přivézt z Baťova města nějaký ten bod odjíždějí ke čtvrtému utkání HET ligy fotbalisté MFK Karviná.

Berkovec: Jako hrdina se necítím

Karviná – Vychytal spoluhráčům aspoň bod. Martin Berkovec v neděli proti Mladé Boleslavi (1:1) sice čisté konto neudržel, ale zachránil tři jisté góly.

Překvapil Ramirez

Karviná – Venezuelský mladík v sestavě Karviné Eric Ramirez pobyl v nedělním utkání proti Mladé Boleslavi (1:1) na hřišti pouhých 12 minut, ale za tu dobu hru domácích značně oživil.

Karviná urvala v závěru bod

Karviná /FOTO/ – Další bodík do ligové tabulky si připsali fotbalisté MFK Karviná, kteří v neděli remizovali před výborným karvinským publikem s Mladou Boleslaví.

Karviná přivítá Boleslav. Oba chtějí vyhrát

Karviná – Nelehký úkol čeká po poháru ve Slavičíně ligové fotbalisty Karviné, kteří dnes od 17 hodin hostí doma favorizovanou Mladou Boleslav.

Kalabiška: Bolka bude nahecovaná

Karviná – Záložník fotbalové Karviné Jan Kalabiška si v neděli zahraje proti týmu, odkud do Karviné přišel. Mladá Boleslav bude atraktivním soupeřem a také sokem, který nutně potřebuje tři body.

Karviná si pohár nechce komplikovat

Karviná – Se vzpomínkou na trápení v minulém zahajovacím utkání MOL Cupu v Novém Jičíně odjíždějí dnes do Slavičína fotbalisté ligové Karviné.

Útočník Wágner: Bez aktivity si o gól vyloženě koledujete

Karviná – Jediným střelcem karvinského týmu na hřišti pražských Bohemians byl v sobotu Tomáš Wágner. Na body to nestačilo, obrana Karviné inkasovala dvakrát, podruhé nedlouho před koncem zápasu.

Ani bod z klokaní kapsy

Karviná /FOTO/ – Bez bodového zisku zůstali po víkendu fotbalisté Karviné, kterým aspoň remízu v pražském Ďolíčku odvál gól Milana Jiráska z 85. minuty utkání.

Karviná nechce na Bohemce vyčkávat

Karviná – V minulé sezoně to pro fotbalisty Karviné byl poslední výjezd, letos naopak první. Dnešním zápasem v pražském Ďolíčku by rádi potvrdili dobrý rozjezd do sezony.

Jan Kalabiška po Jihlavě: Bylo by dobré využít příznivého losu

Karviná – Domácí vstup fotbalové Karviné do nového ročníku I. ligy byl úspěšný. I díky Janu Kalabiškovi.

Výborný karvinský start: za tři body

Karviná /FOTO/ – Zahájení ligové sezony se karvinským fotbalistům povedlo. V duelu týmů, které se mají podle fotbalové veřejnosti pohybovat dole, porazili doma Jihlavu 2:0.