VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Havířovská škola pořádala tradiční výlov krytého bazénu

Havířov – Mikulášskou nadílku spojenou s oblíbeným výlovem kaprů z krytého bazénu pořádala v sobotu sloučená Střední škola a základní škola v Šumbarku.

10.12.2012 12
SDÍLEJ:

Výlov krytého bazénu. Foto: Libor Běčák

Zábavné dopoledne začíná vždy soutěžemi v tělocvičně, kde děti plní úkoly. V závěru programu v tělocvičně Mikuláš s andělem rozdávají balíčky se sladkostmi. Letos odměňování asistovali také tři malí čerti.

„Mikulášskou nadílku pořádáme pro děti našich zaměstnanců. Po zábavném programu v tělocvičně vždy následuje výlov kaprů z bazénu, který naše škola provozuje. Letos jsme připravili necelých padesát kapříků, které si z bazénu vyloví přímo děti. Nejzdatnější lovci pak mohou bojovat o bonusového sumce. Ten letošní má okolo osmi kilogramů," vysvětlil v průběhu akce šéf školní odborové organizace Jiří Strnad.

„Letos je akce pořádána poprvé od našeho spojení se základní školou, proto je o něco vyšší účast dětí i rodičů. Vedle dětí našich zaměstnanců zveme také žáky, kteří se učí v oborech určených pro handicapované školáky. Naše škola se na vzdělávání těchto dětí zaměřuje," řekl ředitel školy Vojtěch Kolařík.

Kapříci se v bazénu nestačili ani rozkoukat, protože děti je během krátké chvíle vylovily. Proti loňskému bojovníkovi byl letošní sumec svému osudu odevzdaný a ze čtyřmetrové hlubiny se nechal se ulovit téměř bez kladení odporu. Vítězným lovcem byl Filip Urbánek.

Autor: Libor Běčák

10.12.2012 VSTUP DO DISKUSE 12
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Led kluziště na zimním stadionu v Havířově se nepodařil. Místo bělostného podkladu jsou na něm nepřehlédnutelné fleky.
16

V pondělí se rozhodne, co s flekatým ledem na havířovském zimáku

Fotbalisté ševcům gól nedali

Karviná /FOTO/ – Slušný výkon, ale tradiční venkovní výsledek, tedy nula bodů.

Králík, který umí luštit i slepice snášející zelená vajíčka

/FOTOGALERIE/ Osmiletá Lucie se sestrou a maminkou si v pátek dorazily do areálu Dětského domova Srdce prohlédnout králíky, drůbež i holuby.

Tvrdé boje, krásné bubenice, sympatičtí lidé. Dračí lodě na start!

/FOTOGALERIE/ Vypětí a výkony na plno, ihned po dojetí ovšem smích, vtip a dobrá nálada. Ve Starém Bohumíně probíhají od sobotního rána závody dračích lodí a je to především skvělá zábava, barvitá podívaná a příjemná atmosféra, která tady přilákala desítky příznivců vodáctví i jejich početné fanoušky.

Podjezd pod železniční tratí bude uzavřen. Na Šumbark po objížďce

Řidiče v Havířově čekají náročné dny. Kvůli rekonstrukci podjezdu pod železniční tratí v Havířově-Šumbarku bude od pondělí 21. do čtvrtka 31. srpna uzavřen podjezd pod železnicí v úseku od ulice Železničářů po Opletalovu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení