VYBERTE SI REGION

Moje Karvinsko

Město pochválilo nejlepší žáky za studijní úspěchy

Krásnou tradici zavedli před několika lety v Českém Těšíně. Zástupci města každoročně ocení dvacítku nejlepších žáků místních základních škol.

Vodáci otevřeli krásy meandrů řeky Odry

/FOTOGALERIE/ Slavnostní otevření letošní vodácké sezony zažily úchvatné meandry řeky Odry v Bohumíně.

OBRAZEM: Akademie TŠ Horizonty okouzlila publikum

/VIDEO, FOTOGALERIE/ - Temperament a elán mladých, plný sál, nadšené publikum a vynikající choreografie. To vše patřilo taneční akademii TŠ Horizonty v pátek večer v Kulturním domě Petra Bezruče v Havířově.

Užovku v lékárně nečekali. Skončila v kýblu

Na prosbu zaměstnankyň jedné z českotěšínských lékáren vyráželi do objektu tamní strážníci. Do podniku se totiž vplazila užovka.

Armáda spásy pořádala Koblihový den

Tradiční Koblihový den spojený se Dnem otevřených dveří pořádala ve středu Armáda spásy v Havířově. 

Primátor gratuloval úspěšným Maniakům

Havířov - S úspěchy z nedávného evropského šampionátu ve sportovním aerobiku se přišli na havířovskou radnici pochlubit členové klubu Maniak Aerobik Havířov.

Karviná má nové družební město v čínské provincii Guizhou

Karviná - „Máte pěkně upravené zelené město. Viděli jsme tady řadu inspirativních věcí." Takové dojmy si odvážejí na jihovýchod čínské provincie Guizhou vyslanci z města Kaili, které s Karvinou od včerejška pojí oficiální partnerství stvrzené podpisy primátorů obou měst.

Nemocnice v Havířově a Karviné povede Josef Grochol

Karviná, Havířov – Dosud šéfoval Městské nemocnici Ostrava, od příštího týdne povede Josef Grochol krajské nemocnice v Karviné-Ráji a v Havířově. 

Policie prověřuje další zakázky městské realitky

Havířov - Vyšetřování související se zakázkami Městské realitní agentury (MRA) bylo rozšířeno o nová podezření.

Co se děje v obci, zjistíte i na facebooku

Karvinsko - Obecní zpravodaj, městská televize, webové stránky a v neposlední řadě také sociální sítě. Možnosti, jak města a obce komunikují s občany, se stále rozšiřují.

Policisté zabavili další kvízomaty

Policejní tažení proti nelegálnímu hazardu v Bohumíně pokračuje. V centru města i části Skřečoň zabavila policie v minulých dnech další kvízomaty, na které je upozornili lidé z radnice. A to díky celoplošnému zákazu hazardu, který ve městě platí necelé dva roky.

Cestující o prázdninách přijdou o zrychlený spoj

Havířov - Lidé dojíždějící pravidelně do Ostravy mají zase důvod k lamentování. O letních prázdninách nebude mezi Havířovem a Hranečníkem pendlovat zrychlený spoj.

Kdo zná nejlíp planetu Zemi? Odpověď hledali žáci základních škol

Havířov - Rostlinná výživa, palmový olej, ekoznačky nebo ekologická stopa? To a mnoho dalších záludných disciplín určilo vítěze 16. ročníku Ekolympiády.  

Bohumín poslal 108 pozdravů slunci, slavil se Světový den jógy

Bohumín – Celkem108 pozdravů slunci v jedné sérii a pak i další jógová cvičení a radosti. Celý svět slavil v úterý 21. června Světový den jógy a pozadu nebyl ani Bohumín. Příznivci tohoto cvičení se sešli v podvečer pod širým nebem na akci, kterou pro ně připravil místní Aerobic Club. 

Kulturák i knihovna si nadále pojedou každý po svém

Orlová - Může být dobrá knihovnice dobrou ředitelkou domu kultury a naopak? Touto otázkou se po včerejšku už nemusí trápit v Orlové. Tamní zastupitelé rozhodli, že se už nebudou nadále zabývat tématem sloučení městské knihovny a Domu kultury města Orlové (DKMO).

Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.