VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Bude se nový fotbalový stadion stavět na podzim?

Karviná – Rekonstrukce karvinského Městského fotbalového stadionu stále nemůže začít.

3.4.2012 13
SDÍLEJ:

Bude se stavět vůbec v tomto roce?Foto: Tomáš Januszek

Fotbalový klub MFK OKD Karviná sice již má vyřešenu veškerou administrativu ohledně stavebního povolení k zahájení modernizace stadionu, ovšem vyskytly se komplikace. Majitel jednoho z okolních rodinných domů se coby dotčený subjekt proti rozhodnutí stavět odvolal.

„Počítali jsme s tím, že začneme s výstavbou začátkem podzimu, ale není to tak snadné. Takto nám nezbývá než čekat,“ řekl Jan Wolf, prezident MFK OKD.

Se stadionem v Ráji sousedí mnoho rodinných domů, takže aby stavba mohla být zahájena, musí dojít ke shodě všech zúčastněných stran. A to v jednom případě nedošlo, což zbrzdí začátek o dobrých pár týdnů, ne-li měsíců.

S výstavbou nového stadionu v Ráji souvisí i rekonstrukce areálu MFK na Kovoně v Karviné-Novém Městě, kde by měli fotbalisté po dobu stavby hrát domácí zápasy v nové sezoně 2012/13. Aktuálně v areálu pokračují stavební práce. V dohledné době vyroste například za stranou blíže k letnímu koupališti rozšířené parkoviště.


Více o tématu se dočtete v tištěné nebo elektronické verzi Deníku

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoli a kdekoli na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

Autor: Martin Ruščin, Tomáš Januszek

3.4.2012 VSTUP DO DISKUSE 13
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Také letos se Zámek Fryštát připojí k akci Hradozámecká noc a nabídne v sobotu 26. srpna zájemcům noční prohlídky. Snímky jsou z roku 2016.
4

Zámek se lidem ukáže v nočních světlech a barvách

Soud mladíkovi vyměřil dvanáct let žaláře.
9

Tragédii odstartovala hádka o dvě stě korun za sexuální služby

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Lidé budou přes víkend bez teplé vody

Následující víkend budou obyvatelé části Orlové a Bohumína bez teplé vody.

Ve městě přibyly nové autobusové čekárny

Na třech autobusových zastávkách v Havířově se mohou cestující nově chránit před deštěm nebo sněžením pod přístřešky. Práce na nich v těchto dnech finišují.

Bohumín bude hlídat více kamer

Kdokoli přijede do Bohumína, bude pod dohledem průmyslových kamer. Od září budou sledovat hned tři silniční vjezdy, a sice v Záblatí, ve Skřečoni a také u nájezdu k dálničnímu přivaděči v Šunychelské ulici. Město tak v rámci zvýšení bezpečnosti rozšiřuje kamerový systém. Zaplatí za to necelý 400 tisíc korun.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení