V pátek se rozhodl řešit hádku s manželkou za použití nože jednačtyřicetiletý muž z Petřvaldu. O deset let mladší ženu napadl nožem v bytě v ulici U Muzea a bodl ji do stehna. „Po útoku ženě zůstala rána velikosti tři centimetry. Muže policisté převezli na záchytku a bude obviněn z trestného činu ublížení na zdraví,“ řekla policejní mluvčí okresu Karviná Zlatuše Viačková.

Podobný případ řešili orlovští policisté v neděli, poté, co padesátiletý muž slovně napadl šestačtyřicetiletou manželku, které vyhrožoval fyzickým zabitím. Následovaly údery do tváře, poté si vzal kuchyňský nůž, kterým jí opět vyhrožoval. „Násilník byl převezen na záchytku a současně policisté rozhodli o vykázání z bytu a zákazu vstupu na deset dní,“ přiblížila Viačková.

Muž byl obviněn z pokusu ublížení na zdraví a trestného činu násilí proti skupině obyvatelů a jednotlivci. e stejného trestného činu se bude zpovídat devětatřicetiletý muž z Petřvaldu, který poblíž prodejny Penny Market slovně napadal svou o šest let mladší manželku. „Muž ženu násilím dovlekl do lesa, kde ji povalil na zem, zalehl a šlehal kopřivami po celém těle. Vyhrožoval jí přitom zabitím a „že se nedožije rána“,“ vysvětlila Viačková důvod, proč žena případ ohlásila policistům. „Poškozená měla důvodnou obavu, že muž své výhružky uskuteční,“ dodala mluvčí.