Pořadatelé Cyklotour Súľov - Hradná připravili rychlou a přehlednou prezenci přihlášených závodníků včetně dětí. Dospělí se registrovali do náročných 17 kilometrů, středně těžkých 10,5 kilometrů a k nejkratší trati na 6,7 km.

Těsně před desátou hodinou pořadatelé svolali závodníky na nejdelší trať. Ty si seřadila a následně odstartovala nejlepší biatlonistka Slovenska Anastasia Vladimírovna Kuzmina, která v roce 2019 ukončila reprezentační karieru, je ale nutné připomenout, že od roku 2010 - 2018 přinesla Slovensku tři zlaté a tři stříbrné medaile ze ZOH.

Státní zámek Raduň byl původně středověká tvrz, jeho dnešní kouzelnou podobu má od 19. století.
Zámecké pozvání: Překrásná Raduň nabízí okruhy atraktivního i technického rázu

Odstartovala všechny kategorie, včetně dětských a ještě stihla vyhrát běh na 6,7 km. Následovaly starty dětí, dále v běhu na 10,5 km a 6,7 kilometrů. Všichni závodníci všech běžeckých distancí obdrželi krásné medaile. Dle výsledku se závodu zúčastnilo 1 105 závodnic a závodníků.

Jeden podzimní den na Horní Bečvě.

Pořadatelé pod vedením ředitele závodu Ing. Slavomíra Střečanského umožnili závodníkům sledovat průběžné výsledky ihned po jejich doběhu. Ve 14.00 hodin začalo vyhlašování oficiálních výsledků. Pak byla tombola. Závodníci byli spokojeni. Líbila se jim skvělá organizace, zabezpečení, rychlé výsledky a ceny.