KARVINSKO

Alexandr Musiolek (65) – Karviná–Mizerov
Oldřich Sivý (70) - Karviná-Nové Město
Dana Jakubíková (60) - Karviná-Staré Město
Jaromír Procházka (69) – Řeka
Roman Koschny (56) – Karviná–Hranice
Jiřina Mohnácsová (81) – Karviná–Mizerov
Věra Chocholoušová (86) – Karviná–Mizerov
Bohuslava Stanieková (79) – Karviná–Ráj
Zdenka Graňáková (86) – Karviná–Hranice
Iveta Benková (60) - Český Těšín
Walter Szotek (80) - Karviná-Nové Město
Janina Kosťová (82) – Karviná–Ráj
Štefan Petruščák (82) – Karviná–Mizerov
Richard Borecki (79) – Karviná–Hranice
Vanda Michalská (92) - Karviná-Nové Město
Danuta Slonka (74) - Karviná–Ráj
Vladislav Poloczek (70) – Havířov
Ing. Jiří Varta (85) – Havířov-Podlesí
Ing. Vladimír Stehno (91) – Havířov-Podlesí
Jiří Kantor (62) – Havířov-Město
Helena Horvátová (64) – Havířov-Město
Dagmar Braková (69) – Bohumín
Ing. Petr Kolek (61) – Dětmarovice
Danuta Trčková (63) – Bohumín
Sylva Melčáková (72) – Orlová-Lutyně
Helena Noworytová (86) – Orlová-Lutyně
Antonín Dynka (69) – Orlová
Ing. Igor Möhwald (56) - Orlová-Město
Josef Budin (68) – Rychvald
Stanislav Papiež (71) – Havířov-Šumbark
Jaroslava Twardková (78) – Orlová-Lutyně
Danuše Kunzová (69) – Karviná–Ráj
Boleslav Byrtus (65) – Karviná–Mizerov
Alena Krečmerová (53) – Karviná–Ráj
Mgr. Helena Wierzgońová (85) - Karviná-Nové Město
Karel Hladík (83) - Karviná-Nové Město
Stylianos Kandaras (86) – Karviná–Ráj
Zdeňka Sliwková (77) – Petrovice–Závada
Eduard Wranik (82) - Karviná-Nové Město
Otto Sacha (83) - Karviná-Nové Město
Vanda Szebestová (85) – Karviná–Ráj
Marta Czudková (91) – Doubrava
Jaroslav Golasowski (72) – Karviná–Mizerov
Ing. Jiří Valošek, Ph. D. (70) – Havířov-Šumbark
JUDr. Alena Mederly (74) – Havířov-Podlesí
Alena Seidlová (74) – Havířov-Podlesí
Oldřiška Kantorová (86) – Havířov-Podlesí
Marie Waloszková (83) - Horní Suchá
Jaroslav Kuzník (72) - Soběšovice
Jarmila Gáborová (70) – Bohumín–Pudlov
Rudolf Spisák (79) – Bohumín
Ladislav Durčák (49) – Rychvald
Alena Kucalová (81) – Orlová
Evdokia Kupková (68) – Bohumín-Pudlov
Maria Wodecká (90) – Bohumín
Edeltraud Kudlová (81) – Bohumín
Marta Gilíková (84) - Bohumín
Gerhard Jaroš (81) – Orlová-Lutyně
Otakar Kucharczyk (78) - Orlová-Lutyně
Anna Lubojacká (74) – Český Těšín
Emil Sebera (76) – Český Těšín

FRÝDECKO-MÍSTECKO

Jan Laník (82) – Frýdek-Místek
Libuše Zahradníková (87) – Sedliště
Jan Nekuža (82) – Frýdek-Místek
Pavel Henc (68) – Frýdek-Místek
Lucie Vavříková (41) – Frýdek-Místek
Benedikt Moskala (78) – Hrčava
Libuše Dziková (75) – Hrádek
Danuše Mrázková (85) – Dobrá
Marie Szmeková (94) – Horní Lomná
Karel Kukuczka (83) – Jablunkov
Josef Čmiel (68) – Písečná
Marie Klusová (82) – Jablunkov
Alois Škapa (75) – Vratimov
Jan Haltof (83) – Hrádek
Jaroslav Kuzník (72) - Soběšovice
Getruda Půčková (84) – Frýdek-Místek

BRUNTÁLSKO

Zdenka Andrlová (76) – Horní Benešov
Jaroslava Domčíková (79) - Vrbno pod Pradědem
Josef Rybár (74) – Razová
Josef Zálešák (93) - Leskovec nad Moravicí
František Blažek (78) - Staré Heřminovy
Růžena Strouhalová (84) - Bruntál
František Horáček (68) – Bruntál
Ludmila Salayová (78) - Světlá Hora
Etela Juračková (88) - Bruntál
Zdeněk Bartoněk (73) - Krnov

OSTRAVA

Zdeněk Michalec (62) – Šenov
Věra Strmeňová (73) – Petřvald
Ilona Němcová (81) – Ostrava-Mariánské Hory
Marie Šindelová (69) – Ostrava-Hrabůvka
Zdeněk Matěj (75) – Ostrava-Stará Bělá
Josef Böss (82) – Ostrava-Mariánské Hory
Jarmila Kumanová (87) – Ostrava-Zábřeh
Antonín Heindrich (86) – Ostrava-Hošťálkovice
Pavel Trefil (63) – Ostrava-Zábřeh
Ing. Jaroslav Březina (82) – Moravská Ostrava
Marie Jurečková (73) – Ostrava-Hošťálkovice
Irena Prešarová (74) – Ostrava-Proskovice
Vlasta Pončová (81) – Ostrava-Poruba
Miroslava Augustinová (68) – Ostrava-Poruba
Zdeněk Vysoglad (75) – Ostrava-Zábřeh
Anna Lžičařová (76) – Ostrava-Výškovice
Miroslav Tichý (66) – Ostrava-Pustkovec
Hana Mietlová (87) – Ostrava-Mariánské Hory
Eva Porubová (76) – Ostrava-Zábřeh
Alfred Dostál (84) – Ostrava-Třebovice
Oldřich Sedláček (81) – Ostrava-Poruba
Břetislav Jendřejčík (79) – Hošťálkovice
Markéta Macečková (74) – Ostrava-Hrabůvka
Erna Cigánková (83) – Vřesina
Milan Chlebový (71) – Moravská Ostrava

OPAVSKO

Hedvika Čecháčková (92) – Šilheřovice
František Krakovka (71) – Šilheřovice
Richard Halfar (71) – Sudice
Jiří Važík (71) – Ludgeřovice
Jan Guřan (48) – Kozmice
Luděk Podešva (55) – Bohdanovice
Václav Štěrba (70) – Velké Heraltice
Mgr. Alena Malíková (60) – Dolní Benešov
Ilona Barabaschová (73) – Ludgeřovice
Rudolf Duxa (69) – Bolatice
Josef Šesták (84) – Hořejší Kunčice
Alena Vinklárková (65) – Ludgeřovice