Mistrovství republiky předcházelo 5 soutěží podzimní ligy - dvě extraligové a tři soutěže zemské ligy. Na těchto soutěžích tanečníci sbírali body do žebříčku a v Teplicích proběhlo také jeho vyhodnocení, kdy se vítězem žebříčku juniorských malých skupin stala malá skupina SuperTEENS, která na obou extraligových soutěžích obsadila 1.místo. Holky následně potvrdily své prvenství a staly se novými mistryněmi České republiky pro rok 2021.

Párky v listovém těstě od Jarmily Kuncové.
Silvestrovské menu Deníku: Utopenci v černém pivě nebo párečky v listovém těstě

Do Havířova jsme přivezli také tři tituly vicemistrů republiky, o které se postaraly holky z hlavní věkové kategorie, konkrétně s malou skupinou BALLS, dále juniorské duo Kája Klotová a Eliška Krejčí a juniorská sólistka Terezka Machalová. Bronzové medaile, a tedy titul 2.vicemistr republiky, si svými výkony zasloužila dětská malá skupinka s názvem CoolKIDS, dětské duo Adélka Ptáčková a Kristýnka Škodová a sólistka v juniorské věkové kategorii, Kája Dudková.

Poslat nebo obdržet vánoční pohlednici byl pro odesílatele i adresáta malý svátek.
Dávné kouzlo vánočních pohlednic. Takové již nikdo z nás ve schránce nenajde

V rámci Mistrovství České republiky proběhla také soutěž O pohár prezidenta CDO, které se účastnili tanečníci, kteří se neprobojovali z kvalifikace a v juniorské kategorii si zlatou medaili vytančila Viktorka Faranová. Jsme moc rádi, že i přes všechna opatření mohla tato soutěž i celá podzimní tour proběhnout a Horizonty mohly být součástí. Velký dík patří zcela jistě organizátorům, ale také rodičům tanečníků a v neposlední řadě trenérům.

Tereza Olšarová

Večerní Fryštát v romantickém předvánočním hávu.
OBRAZEM: Z večerní Karviné-Fryštátu v nazdobeném vánočním hávu srší romantika