„Prohráli jsme, protože se nám i přes řadu šancí nepodařilo skórovat,“ vrátil se nový kouč Slezanů Čestmír Kročil k nastřelené tyči Davidem Motyčkou a břevnu Pawlem Brzóskou v prvním poločase. Místo toho jeho svěřenci ve 21. minutě nešťastně inkasovali, střelcem byl zlínský Ndiaye.

Třinec - Hranice 5:2 (27. kolo MSFL - 11. 5. 2024).
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - MSFL

Srovnat nepříznivý stav mohl po přestávce střídající Vodilka, balon ale do prázdné brány nedorazil. „Herně jsme byli lepší než soupeř, ale zradila nás koncovka,“ zklamaně konstatoval trenér Čestmír Kročil po jubilejní desáté porážce v tomto ročníku třetí ligy.

V příštím kole mladou rezervu Karviné čeká v sobotu 17. května regionální derby na hřišti sedmého Hlučína, který na ni v tabulce ztrácí dva body.

V domácím zápase vloženého 33. kola MSFL mladá rezerva Karviné ve středu rozstřílela Znojmo 5:1, ale v sobotu padla v Rosicích 1:3.
Karviná přišla v Rosicích o brankáře, pak i o body. Lapeš skončil v nemocnici

MSFL – 27. kolo:

MFK Karviná B – Zlín B 0:1 (0:1)

Branka: 21. Ndiaye. Rozhodčí: Jurajda – Vejtasa, Šafrán. ŽK: Zedníček, Byrtus – Kulíšek. Diváci: 120.

MFK Karviná: Schovanec - Zedníček, Trček, Kauan Carneiro, Bielan (64. Vodilka) - Motyčka (61. Jurga), Žák (46. Zdunek) - Ojora, Brzóska (80. Zahorii), Papalele - Adeleke (46. Byrtus). Trenéři: Čestmír Kročil a Petr Mašlej.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...