„Kluci jsou strašně zklamaní. Chtěli se dostat před Baník a aspoň týden být do příštího kola první. I když jsme si říkali, že na to nebudeme myslet, v hlavách jsme to všichni měli a tu tíhu neunesli. Svazovalo nás to,“ přiznal Marek Bielan, trenér rezervy ligové Karviné.

Blansko o své výhře rozhodlo ve druhém poločase gólem Jambora v 75. minutě. „Za první poločas mohlo klidně vést 2 až 4:0, my jsme neměli vůbec žádnou šanci. Přežili jsme ho díky brankáři Lapešovi,“ vrátil se kouč MFK B k průběhu první půle, která skončila 0:0.

Baník Ostrava B v tomto ročníku MSFL poprvé prohrál ve 13. kole na Bazalech se Zlínskem (0:1), podruhé v sobotu ve Frýdlantu nad Ostravicí (1:2).
Baník střelecky zkolaboval na hřišti předposledního a podruhé v sezoně padl

„V 50. minutě jsme udělali pár změn, ale ty nám také moc nepomohly. Byli jsme sice trošku lepší, vytvořili jsme si jednu standardku, za stavu 0:1 jsme měli na hlavě gól, ale jinak vůbec nic,“ nevěřícně kroutil hlavou Marek Bielan.

„Pořád vyhrávat je strašně těžké. Dnes nám to vůbec nešlo. Kromě brankáře nemůžu pochválit ani jednoho hráče, to se mi už dlouho nestalo,“ konstatoval domácí kouč. „Soupeř byl fotbalově lepší, rychlejší, dynamičtější, silnější v soubojích, přehrál nás po všech stránkách a zaslouženě vyhrál,“ smutně konstatoval kouč MFK B.

Karviná po po čtvrté prohře v sezoně klesla v tabulce na 3. místo, na 2. pozici ji vystřídal Uničov, Baník B zůstal první. Poslední zápas podzimu odehraje MFK B v neděli 19. listopadu ve Znojmě.

Zápas 13. kola krajského přeboru Slavia Orlová - FK Český Těšín 2:0.
Souboj smolařů ovládl Český Těšín. V derby porazil Dolní Datyně a má tři body

MSFL – 15. kolo:

MFK Karviná B – Blansko 0:1 (0:0)

Branka: 75. Jambor. Rozhodčí: Slabý – Řezníček, Godfryd. ŽK: Zedníček, Motyčka – Tulajdan, Jambor, Kubica. Diváci: 100.

MFK Karviná B: Lapeš - Zedníček (81. Fukala), Bielan, Kauan Carneiro, Ražnatović - Jurga (52. Ayaosi), Motyčka - Ojora (73. Trček), Brzóska (52. Hošek), Molitorisz – Vinicius. Trenéři: Marek Bielan a Rdim Grussmann.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...