„Zasloužená porážka po ležérním výkonu. Kluci si asi mysleli, že jim vítězství spadne do klína samo,“ zlobil se Čestmír Kročil, trenér karvinského týmu, po nedělním 29. kole MSFL a celkově dvanácté prohře v této sezoně.

Šance přitom jeho svěřenci měli. V prvním poločase Ayaosi ale zkazil předfinální přihrávku a po přestávce mu nesedlo zakončení. V jednom případě pálil nad soupeřovu bránu a ve druhém těsně minul její vzdálenější tyč. Víc příležitostí změnit skóre mohli ale lépe hrající hosté, od většího přídělu zachránil Karvinou gólman Šimeček.

V dalším kole se mladí Slezané, kteří jsou v MSFL nováčky, vydají do Brna, kde v sobotu 1. června nastoupí na hřišti patnáctého Tatranu Bohunice. Doma se naposledy představí v neděli 9. června proti šestnáctým Hranicím a celou sezonu zakončí v pátek 14. června na trávníku třináctého Blanska.

MSFL – 29. kolo:

MFK Karviná B – Start Brno 0:1 (0:1)

Branka: 12. Vantuch. Rozhodčí: Ehrenberger – Vejtasa, Mankovecký. ŽK: Drenka (Start). Diváci: 130.

Karviná B: Šimeček - Brzóska, Trček, Kauan Carneiro, Bielan (33. Zdunek) - Traore (46. Jurga), Motyčka (78. Cheprakov) - Byrtus (46. Alokhin), Ayaosi, Molitorisz (78. Zahorii) – Vinicius. Trenér: Čestmír Kročil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...