Bospor v minulém kole zvítězil na půdě Frenštátu, doma však cenné body nepotvrdil. Bospor v neděli přivítal Bílovec, ten ale během první půle vstřelil tři branky, svůj náskok už uhlídal a vyhrál 3:0.

„Pro nás to byl trochu krutý výsledek. Začali jsme dobře, jenže Hanus svou obrovskou šanci neproměnil," prohlásil vedoucí bohumínského týmu Patrik Poštulka.

Naopak hosté trestali. Skóre utkání otevřel v sedmnácté minutě Krayzel, jenž o čtyři minuty dával na 2:0. Za pár okamžiků se Bílovec prosadil ještě jednou a domácí byli na dně. „Soupeř nás potrestal, to nás zmrazilo," řekl Poštulka.

Bohumín chtěl po poločase s výsledkem ještě něco udělat, jenže opět neproměnil několik slibných šancí. Domácí tak zůstali bez bodů. „Bohužel se v poslední době strašně nadřeme na gól. A to s takovým kvalitním týmem, jakým Bílovec je, na body stačit nemůže," dodal Poštulka.

FK Bospor Bohumín - ŠSK Bílovec 0:3 (0:3)

Branky: 17. a 21. Krayzel, 33. Socha. Rozhodčí: Šujan - Pospíšil, Mojžíš. ŽK: 3:3. Diváci: 150.

Bohumín: Kodeš Jak. - Sporysz, Václavíček, Strojek (63. Kvapil), Stošek - Kodeš Jan, Palej (74. Padych), Hanus (63. Ferenc), Malysz (46. Bloksch), Ptáček - Halaška. Trenér: Špička.