„Frenštát rozhodně byl týmem k poražení, ale když si promítnu sled zápasu a šance, tak je nakonec remíza zřejmě spravedlivá,“ hodnotil na webu klubu Patrik Poštulka, asistent bohumínského trenéra Martina Špičky, dění na hřišti.

Gólových příležistostí přesto měl Bospor dost, jenže Noga ani Hanus nemířili přesně. Byli to domácí, kteří šli zásluhou Haldy ve 30. minutě do vedení. Srovnat mohl Gaži, ale jeho ránu zneškodnil brankář Beskydu. Prosadil se až ve 43. minutě z hranice šestnáctky Noga.

Zápas 26. kola divize F Polanka nad Odrou - FC Vratimov 1:1 (19. 5. 2024).
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - divize F

Šanci poslat Bospor do vedení mohl po přestávce Ferenc, poprvé ale v pádu minul bránu a podruhé ho vychytal frenštátský Málek. „Bohužel je znát, že nemáme takovou sílu vepředu, strašně se nadřeme na každý gól, a to platilo i pod Radhoštěm,“ konstatoval asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka.

V tabulce je Bohumín se 44 body čtvrtý, v příštím kole hostí v neděli 26. května desáté Valašské Meziříčí.

Fotbalisté MFK Karviná B jsou na jaře jediným týmem, který porazil současnéhé lídra MSFL. Domácí zápas 18. kola s Baníkem Ostrava B vyhráli 1:0.
Karvinská rezerva sčítá ztráty z derby v Hlučíně: opět nula bodů a dva zranění

Divize F – 26. kolo:

SK Beskyd Frenštát – FK Bospor Bohumín 1:1 (1:1)

Branky: 30. Halda – 43. Noga. Rozhodčí: Vlk – Kostelník, Štipčák. ŽK: Opatřil – Karčmář, Bloksch. Diváci: 267.

Bohumín: Jakub Kodeš – Kubík, Václavíček, Jan Kodeš – Karčmář – Bloksch, Noga (60. Fulier), Mooc, Sporysz – Hanus (81. Brak) – Gaži (60. Ferenc). Trenér: Martin Špička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...