Pokud Bospor v posledních zápasech trápila slabá produktivita, tak v sobotu bylo vše jinak. V divizním utkání na hřišti Ústí proměnil většinu šancí, které si vytvořil. „Měli jsme jich asi osm a dali šest branek, to je hodně slušná bilance,“ říkal po zápase spokojený Patrik Poštulka, vedoucí bohumínské lavičky.

Ústí přitom začalo lépe a už v šesté minutě šlo do vedení. „Připravovali jsme kluky na to, že to nebude lehké. Nechtěli jsme nic podcenit, přesto jsme dostali rychlý gól,“ říkal Poštulka. O dvě minuty později ale bylo srovnáno, o což se postaral František Hanus. A uplynulo jen pár vteřin a Bohumín díky trefě Latochy dokonce vedl. „Ty góly nás zvedly, pak se to otočilo,“ dodal Poštulka.

Ještě do poločasu navýšil vedení Lišánik a druhý poločas už se proměnil v bohumínský koncert. Svou druhou trefu v zápase přidal Latocha a dvakrát se trefil i Martin Hanus. „Zápas jsme už měli jasně v naší režii. Výsledek tomu odpovídá,“ řekl Poštulka, jehož výkon Bohumínských hodně potěšil.

„Náš nejlepší zápas to sice nebyl, ale gólově to bylo výborné,“ uvedl vedoucí Bosporu, který svou podzimní pouť zakončí příští sobotu zápasem s Bruntálem. „Pokud navážeme na náš výkon, budeme spokojeni,“ hlásí Poštulka.

Sokol Ústí – Bospor Bohumín 1:6 (1:3)

Branky: 7. Smolka – 10. a 58. Latocha, 74. a 76. M. Hanus, 9. F. Hanus, 17. Lišaník. Rozhodčí: Fabeš – Rosický, Voneš. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

Bohumín: Švrčina – Sittek, Poštulka, Košťál, Baculák – Halaška (73. Ferenc), F. Hanus, Kubinski , Padych (28. M. Hanus) – Lišaník , Latocha (77. Malysz). Trenér: Špička.