„Po celý zápas jsme dobře kombinovali, byly tam k vidění pěkné akce. V prvním poločase nám ještě chybělo to správné finále, ale po přestávce už jsme to zvládli,“ připomenul bohumínský kouč Martin Špička na webu klubu, že všechny tři branky padly až po přestávce.

„V kabině ale nebylo cítit žádné velké napětí, hráči si věřili, že to doma zvládnou. Zareagovali na tu nepříznivou situaci skvěle, protože tři porážky v řadě a ještě dvakrát po sobě bez vstřeleného gólu, to nikomu na náladě nepřidá. Poprali se s tím ale perfektně,“ uvedl trenér Bosporu.

Zápas 23. kola fotbalové divize F Bospor Bohumín - MFK Havířov 0:4 (28. 4. 2024).
„Anglický“ týden Havířova za sedm bodů, proti Krnovu mu v závěru přálo štěstí

Bohumín je v aktuální tabulce divize F pátý se 43 body, které má i čtvrtý Havířov. V dalším kole se v neděli 19. května vydá pod Radhošť, kde se utká s jedenáctým Frenštátem.

„Chybí nám do konce soutěže ještě pět kol a doufám, že na výborný výkon z druhého poločasu utkání proti Řepištím navážeme i dál,“ přál by si Martin Špička posun v tabulce nahoru.

Možnost bodovat bude mít Bospor ještě doma s desátým Valašským Meziříčím (26. 5.), na hřišti čtrnácté Břidličné (1. 6.), doma se sedmým Šumperkem (9. 6.) a na trávníku šesté Polanky nad Odrou (16. 6.).

Zápas 25. kola divize F Vítkovice - Valašské Meziříčí 0:0 (11. 5. 2024).
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - divize F

Divize F – 25. kolo:

FK Bospor Bohumín – TJ Řepiště 3:0 (0:0)

Branky: 58. Noga, 70. Gaži, 82. Jan Kodeš. Rozhodčí: Šimoník – Prokůpek, Mrázek. ŽK: Dedek (Řepiště). Diváci: 300.

Bohumín: Jakub Kodeš – Kubík, Václavíček, Jan Kodeš – Karčmář – Sporysz, Mooc (85. Kubinski), Noga (69. Fulier), Bloksch – Hanus (85. Brak) – Ferenc (64. Gaži). Trrenér: Martin Špička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...