„Kdybych řekl, že jsme si zaslouženě dokráčeli pro tři body, lhal bych. Prostě se to někdy tak stává, a cení se i takové výhry,“ přiznal na webu klubu Patrik Poštulka, asistent bohumínského trenéra Martina Špičky, po nedělním duelu.

„Do utkání jsme nevstoupili dobře, obtížně jsme se sžívali s těžkým terénem a v naší hře bylo moc nepřesností,“ dodal Patrik Poštulka.

Zápas 17. kola MSFL MFK Karviná B - Uherský Brod 3:0.
Rozjetá Karviná zvládla dalšího soupeře. Za osmou výhrou ji táhl útočník Doležal

Skóre otevřel ve 25. minutě Hanus a přesně o deset minut později překonal Vyklického hlavičkou Blejchař. „Vedli jsme 2:0 a měli další šance, bohužel jsme před půlí inkasovali,“ vrátil se asistent trenéra Bosporu k nešťastnému vlastnímu gólu Mooce, od kterého se balon v 1. minutě nastavení po hlavičce Moravce a následujících dvou tečích odrazil do brány.

Po přestávce se průběh duelu vyrovnal, šance změnit skóre měly oba týmy, ale střelci nemířili úplně přesně, nebo je vychytali gólmani Jakub Kodeš a Vyklický. „Druhý poločas byl z naší strany boj, doslova jsme výhru ukopali,“ řekl asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka.

V příštím kole čeká Bohumín těžký soupeř, v neděli 5. listopadu nastoupí na hřišti třetího Šumperku.

Zápas 13. kola krajského přeboru Stonava - Dolní Benešov 5:3.
FOTO: Stonava bez tří opor přehrála Benešov, gólem se uvedl šestnáctiletý Nožka

Divize F – 13. kolo:

Bospor Bohumín – TJ Břidličná 2:1 (2:1)

Branky: 25. Hanus, 35. Blejchař – 45+1. vlastní Mooc. Rozhodčí: Pavlica – Smýkal, Ganaj. ŽK: Ferenc, Bloksch, Blejchař, Marych, Zdunek, Jakub Kodeš – Adamovský, Kirschbaum, Ježek. Diváci: 180.

Bospor Bohumín: Jakub Kodeš – Kubík, Václavíček, Jan Kodeš – Blejchař – Bloksch, Zdunek, Mooc (86. Kouadio), Ferenc (70. Malysz) – Touré (65. Marič), Hanus. Trenér: Martin Špička.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...