Bospor vstoupil do utkání s vědomím, že poslední čtyři zápasy v divizi vyhrál. Svěřenci trenéra Martina Špičky byli dobře naladěni a svou pohodu chtěli přenést i do víkendového duelu.

Jenže Frenštát přijel velmi dobře připraven. První poločas, to byl jeden velký boj. „Hosté si dobře plnili svou taktiku. Poctivě bránili z bloku a my jsme se přes ně jen těžko dostávali,“ uznal vedoucí domácího týmu Patrik Poštulka.

Do druhé půle ale Bospor vstoupil velmi aktivně a soupeře zatlačil. „Byl to jeden z našich nejlepších podzimních poločasů,“ řekl Poštulka.

Datyně si připsaly v derby důležité body.
Derby pro Datyně. Čekalo se na druhý gól

Gólovou formu potvrdil domácí kanonýr Padých, který nejprve vymetl šibenici z přímého kopu a poté se prosadil parádní střelou z hranice šestnáctky.

Bohumín tak v sedmdesáté minutě vedl 2:0 a zdálo se, že kráčí za vítězstvím. Domácí měli i další šance, jenže je nedali a Frenštát v závěrečné pětiminutovce dvakrát udeřil!

„Nevím, co se v tom závěru stalo, ale je to velké zklamání. Mohli jsme přidat další výhru, během chvilky jsme o ni ale přišli,“ hlesl po utkání Poštulka.

Bospor Bohumín – Beskyd Frenštát p. R. 2:2 (0:0)

Branky: 57. a 71. Padých – 86. a 88. Fojtík. Rozhodčí: Havlín – Vostrejž, Broskevič. ŽK: 5:5. Diváci: 100.

Bohumín: Švrčina – Ferenc, Koštál, Kodeš, Stošek – Palej, F. Hanus (83. Kubinski), Jesch (27. Richtár), Bloksch, Halaška (75. Latocha) – Padých. Trenér: Špička.

Bohumínské házenkářky jedou! Klub už po Karviné pomalu přebírá pozici okresní jedničky.
Házená v Bohumíně vzkvétá
Karvinští (v zeleném) prohráli v Budějovicích 0:3.
Prohráli a ještě dostali nakopáno