V 80. minutě totiž vyrovnal Moskál a v nastaveném čase zvrátil utkání na domácí stranu Lukáš Poštulka. „Dostal jsem parádní přihrávku, byl jsem sám před bránou a jen jsem to uklidil,“ komentoval gólový moment, po kterém na hřišti vypukla velká euforie. Další branka už totiž nepadla a Bospor vyhrál vyhrocené derby 3:2.

Bohumínští sice šli jako první do vedení, Řapek s Mičolou však na přelomu obou poločasů skóre otočili. „Ale já jsem věřil, že to ještě zvrátíme. První půle byla bojovná, vyrovnaná na obě strany, ale ve druhém poločase už jsme byli lepší,“ mínil po zápase Poštulka.

Podle něj rozhodla vůle po vítězství. „Měli jsme to ve své režii a zaslouženě vyhráli. Chtěli jsme víc a také jsme víc bojovali,“ dodal jednadvacetiletý hráč Bosporu.

Poštulka na svůj gólový moment nezapomene, byla to totiž jeho vůbec první branka v divizi. „Budu na to dlouho vzpomínat. Ale taky budu muset něco přispět do šatny,“ smál se.

Bohumín výhrou nad Dětmarovicemi navázal na vítězství z Heřmanic a na jaře doma na čtvrtý pokus konečně vyhrál. „Bylo to důležité. Věřím, že teď do Hranic pojedeme uvolnění a pro další body,“ říká spokojeně Poštulka, kterému výkon i gól z derby mohou hodně pomoct. „Hrál jsem po delší době a jsem rád, že nám zápas vyšel. Snad se v sestavě udržím,“ uzavřel.