Dětmarovičtí dosud jednou vyhráli a jednou prohráli. Teď už mají statistiku kompletní, protože přidali i první remízu. „Před zápasem bych ten bod bral, ale nakonec jsme byli blízko třem, tak jsem mírně zklamaný,“ uvedl po utkání, které skončilo 1:1, kouč hostů Josef Jadrný.

Jeho svěřenci vstoupili do zápasu lépe, po patnácti minutách sehráli pěknou akci na ose K. Skoupý – Mičola – Řapek, který šel sám na gólmana a svou druhou brankou v sezoně otevřel skóre zápasu. „Je dobře, že mu to teď tak střílí,“ uvedl spokojeně trenér Dětmarovic.

Hosté zodpovědně bránili a beskydský tým téměř k ničemu nepustili. O přestávce sice musel jít ze hry zraněný brankář Kotrla, náhradník J. Stach jej ale dokázal plnohodnotně zastoupit. „Dobře jsme bránili, obraně patří dík,“ pochválil Jadrný defenzivní práci svého týmu.

Dětmarovice držely nadějný stav ještě patnáct minut před koncem. Pak ale Mičola ve vápně fauloval a z penalty srovnal exbohumínský M. Hanus.

V úplném závěru měl obrovskou šanci ještě jednou Řapek, tentokrát ale ztroskotal na Prepslovi a skóre se už neměnilo. „Frýdlant má silný tým, ale mrzí mě, že jsme to vedení neudrželi,“ uzavřel komentář k utkání Jadrný.

BFK Frýdlant n. O. – SK Dětmarovice 1:1 (0:1)

Branky: 76. z pen. M. Hanus – 16. Řapek. Rozhodčí: Běhal – Řezníček, Zaoral. ŽK: 2:2. Diváci: 216.

Dětmarovice: Kotrla (46. J. Stach) – Uher, K. Skoupý, Harazin, R. Macko – Egri (68. Jahic), Leibl, Mičola, M. Macko – Řapek, Staško. Trenér: Jadrný.